Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Blog » Program » Pracownia Kostiumu Teatralnego UAP Poznań zawita do Fantasium Creatium!

Pracownia Kostiumu Teatralnego UAP Poznań zawita do Fantasium Creatium!

To nie koniec atrakcji! Fantasium Creatium ubarwi również fenomenalna wystawa studentów kierunku Scenografia z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu!

Sztuka w najczystszej postaci!

Pracownia Kostiumu Teatralnego, Fantasium Creatium, Pyrkon, Pyrkon 2019, Fantastyczne Miejsce SpotkańWystawa, na której prezentowane będzie kilkanaście modeli kostiumów wykonanych przez studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, uczęszczających do Pracowni Kostiumu Teatralnego. Na pewno zwróci waszą uwagę mnogość wykorzystanych technik, wyjątkowość form i nieszablonowe podejście do znanych i lubianych tematów. Feeria kolorów, ogrom kształtów oraz różnorodność z pewnością przykują waszą uwagę i zachwycą was!

Ekstrawaganckie. Zwiewne. Fantastyczne. Niecodzienne. Fenomenalne. Niepokojące. Na określenie tej kolekcji możecie użyć naprawdę wielu przymiotników. Jedno jest pewne, w Fantasium Creatium przekonacie się, że teatralne kostiumy to nie tylko rekwizyty niezbędne, by oddać klimat sceny, ale także sztuka w czystej postaci.

Tagi: , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze