Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Pracownia Kostiumu Teatralnego UAP Poznań zawita do Fantasium Creatium!

To nie koniec atrakcji! Fantasium Creatium ubarwi również fenomenalna wystawa studentów kierunku Scenografia z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu!

Sztuka w najczystszej postaci!

Pracownia Kostiumu Teatralnego, Fantasium Creatium, Pyrkon, Pyrkon 2019, Fantastyczne Miejsce Spotkań Wystawa, na której prezentowane będzie kilkanaście modeli kostiumów wykonanych przez studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, uczęszczających do Pracowni Kostiumu Teatralnego. Na pewno zwróci waszą uwagę mnogość wykorzystanych technik, wyjątkowość form i nieszablonowe podejście do znanych i lubianych tematów. Feeria kolorów, ogrom kształtów oraz różnorodność z pewnością przykują waszą uwagę i zachwycą was!

Ekstrawaganckie. Zwiewne. Fantastyczne. Niecodzienne. Fenomenalne. Niepokojące. Na określenie tej kolekcji możecie użyć naprawdę wielu przymiotników. Jedno jest pewne, w Fantasium Creatium przekonacie się, że teatralne kostiumy to nie tylko rekwizyty niezbędne, by oddać klimat sceny, ale także sztuka w czystej postaci.

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.