Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Twoja Ferajna umili maluchom czas na Pyrkonie!

Możemy z radością zdradzić, że na Bloku Dziecięcym pojawią się członkowie Fundacji Twoja Ferajna, którzy umilą czas spędzony na Pyrkonie maluchom. Pewnie zastanawiacie się, jakie atrakcje mają w planie dla najmłodszych uczestników? Bez zbędnego przedłużania spieszymy z odpowiedzią. Twoja Ferajna poprowadzi zajęcia planszówkowe, sesje RPG i warsztaty artystyczne dla maluchów (makramy, malowanie na szkle, string art). 

Kim są członkowie Twojej Ferajny?

Twoja Ferajna to grupa ludzi z pasją, która uwielbia pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Tworzą niepowtarzalną ofertę obozów, półkolonii, wycieczek i wyjazdów, dbając przy tym o bezpieczeństwo uczestników i profesjonalizm. Dorzucają do tego ogromne pokłady kreatywności, mnóstwo energii, dobroci i uśmiechu. Twoja Ferajna to grupa osób chcąca zapewnić aktywne, bezpieczne i twórcze sposoby spędzania wolnego czasu. Jak sami podkreślają, są mieszanką doświadczenia i młodości. Łączą w sobie różne historie, zainteresowania, pasje, temperamenty, charaktery oraz osobowości, dzięki czemu poszerzają horyzonty swoje i swoich podopiecznych. Dbają przy tym wszystkim o to, aby każdy uczestnik czuł się dobrze i znalazł swoją wyjątkową przestrzeń.

Więcej o Twojej Ferajnie dowiecie się z ich strony internetowej oraz fan page’a: 

www: http://www.twojaferajna.pl/

fanpage: https://www.facebook.com/twojaferajna

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.