Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Zbuduj własnego… jednorożca? Piotr “Gore” Rybak i Klockorożec na Strefie Fanów Klocków LEGO!

Pyrkonowy weekend potrafi być intensywny – jest tyle atrakcji do zobaczenia, gier do rozegrania i osób do spotkania, że nawet najwięksi weterani fandomu mogą potrzebować chwili przerwy. Może spoczniecie na chwilkę by zrobić coś kreatywnego i odprężającego? Na przykład dacie się porwać wyobraźni i wraz z Piotrem “Gore” Rybakiem oraz jego Klockorożcem stworzycie niesamowitą budowlę w Strefie Fanów Klocków LEGO?

Poznajcie Klockowego Specjalistę – Piotra „Gore” Rybaka

Piotr jest konstruktorem i influencerem LEGO którego pasja doprowadziła aż do uczestnictwa w drugiej edycji LEGO MASTERS POLSKA. Jego zdaniem to kreatywność i wyobraźnia są najważniejszym elementem każdej budowli. Na swoich kanałach w mediach społecznościowych, gdzie występuje pod pseudonimem “Bricks Of Gore” publikuje zarówno własne projekty, jak i recenzuje oficjalne zestawy LEGO.

Odpoczynek, wyzwanie i klocki!

W Strefie Fanów Klocków LEGO Piotr przygotuje wyjątkową przestrzeń, gdzie będziecie mogli wypocząć i uwolnić swoją kreatywność. Czeka na was mnóstwo klocków oraz konkursy i wyzwania, których uczestnicy będą mieli szansę wygrać – a jakże – klocki LEGO.

Wszystko to pod znakiem autorskiego projektu warsztatów kreatywnych LEGO® – Klockorożec. 

Rzućcie okiem na media społecznościowe naszego gościa:

Instagram

YouTube

TikTok

Facebook

Awatar autora

O autorze

Szymon Nowaczyk

Z wykształcenia technik weterynarii, z braku laku – student informatyki. Torturuje swoich bliskich godzinnymi wykładami o obskurnych szczegółach lore Warhammera 40 000. Od jego ogłuszającej paplaniny i basowego śmiechu trzęsą się posadzki. Na konwentach spotkacie go niemal wyłącznie przy stołach z grami planszowymi i bitewnymi.