Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Strona główna » Zasady bezpieczeństwa na Pyrkonowym Targu Letnim

Zasady bezpieczeństwa na Pyrkonowym Targu Letnim

  1. Jeżeli w ciągu ostatnich 10 dni mieliście kontakt z osobą chorą na koronawirusa, sami jesteście chorzy albo przebywacie na kwarantannie – prosimy, zostańcie w domu. Będą jeszcze inne okazje, aby się spotkać, a zdrowie Wasze i wszystkich osób obecnych na Targu jest najważniejsze 🙂 
  2. Zgodnie z wytycznymi w sprawie organizacji imprez targowych na całym terenie MTP, zarówno na zewnątrz jak i w środku hal, obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust maseczką. Maseczkę można zdjąć jedynie w wyznaczonych strefach, np. w celu spożycia posiłku/napoju. Jeżeli zapomnicie maseczki lub ją zgubicie, na terenie obiektu znajduje się automat, w którym możecie ją zakupić nową. 
  3. Pamiętajcie o regularnym myciu/dezynfekcji rąk i o tym, aby nie dotykać dłońmi okolic twarzy. 
  4. Przy wejściach dostępne są dozowniki z płynem dezynfekującym, a targi regularnie dezynfekują najczęściej dotykane powierzchnie (typu klamki, poręcze). Dozowniki są też dostępne przy strefach gastro czy Games Roomie.
  5. Pamiętajcie o konieczności zachowania dystansu 1,5 m od innych uczestników.
  6. W przypadku osób niezaszczepionych organizatorów obowiązuje, zgodny z aktualnym rozporządzeniem, limit 1 osoby na 10 m kwadratowych. 
  7. Na wejściu znajdziecie osobne bramki dla osób zaszczepionych i niezaszczepionych, które automatycznie zliczają, ile ludzi znajduje się w danej chwili na terenie Targów. Z tego powodu prosimy, abyście korzystali z odpowiednich wejść i wyjść, tak żeby wszyscy mogli bawić się bezpiecznie. 
  8. Na Pyrkonowym Targu Letnim wszyscy razem jesteśmy odpowiedzialni za nasze bezpieczeństwo. Bądźmy więc rozsądni, wyrozumiali, przestrzegajmy wszystkich wytycznych i przede wszystkim szanujmy się nawzajem.