Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

„Bimba dla Pyrkonowiczów” znowu punktualna!

Jedno z najczęściej przewijających się w tym roku pytań uczestników do organizatorów Pyrkonu brzmiało „czy będzie darmowa komunikacja?”. Z radością odpowiadamy, że tak! „Bimba dla Pyrkonowiczów” kolejny raz przywiezie Was pod sam próg Międzynarodowych Targów Poznańskich!

Czym jest „Bimba dla Pyrkonowiczów”?

Bimba dla Pyrkonowiczów, Pyrkon 2019, Festiwal Fantastyki Pyrkon Podróże po Poznaniu potrafią być wyzwaniem nie mniejszym niż wyprawa do Góry Przeznaczenia. Bilet normalny czy ulgowy? Strefa A, B czy C? Czy na Targi dojadę w dziesięć minut, czy w godzinę? Te pytania często dręczą uczestników, nie tylko tych spoza Poznania. Na szczęście istnieje na nie wspólna odpowiedź.

Jest nią „Bimba dla Pyrkonowiczów” – akcja przygotowana we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego w Poznaniu. W jej ramach każdy z Was będzie mógł za darmo korzystać z poznańskiej komunikacji miejskiej! Jedynym warunkiem jest posiadanie przy sobie pyrkonowego identyfikatora – uprawnia on do bezpłatnego przejazdu wszystkimi autobusami i tramwajami na terenie Poznania oraz kilku okolicznych miejscowości. To znakomita opcja dla wszystkich, którzy zdecydowali się na nocleg poza Sleeproomem.

Nocujesz daleko od MTP, a wszystkie swoje oszczędności wolisz wydać w Krainie Wystawców zamiast na taksówkę? Zapoznaj się z regulaminem akcji i zapomnij o problemach z biletami!

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love