Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Dyżurnym Mistrzem Gry możesz zostać… Ty! Rusza formularz zgłoszeniowy!

Posiadasz niesamowitą wyobraźnię i milion pomysłów na minutę? Wątki i fabuły snujesz lepiej niż Spider-Man swoje sieci? Znasz przeróżne systemy RPG i świetnie czujesz się jako Mistrz Gry? Masz refleks kobry i potrafisz błyskawicznie zareagować na nietuzinkowe zachowania gracza? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na choć jedno z tych pytań, to koniecznie wypełnij ankietę i zgłoś się jako Dyżurny Mistrz Gry. 

O co w tym wszystkim chodzi? 

strefa fabularna

Chodzi o zagwarantowanie wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy i wprowadzenie ich w świat RPGów. Funkcję Dyżurnego Mistrza Gry (DMG) powołaliśmy po raz pierwszy w 2019 roku, dzięki czemu 39 Mistrzów Gry poprowadziło łącznie ponad 450 godzin przygód. Możemy więc śmiało stwierdzić, że inicjatywa ta odniosła spory sukces i spodobała się Pyrkonowiczom. W tym roku chcielibyśmy, aby stanowisk obsadzonych przez DMG było jeszcze więcej. Czy nam się to uda?

 

Za ideą powołania Dyżurnych Mistrzów Gry stoi chęć zagwarantowania dostępu do stałej liczby sesji wszystkim odwiedzającym Pyrkon. Zwłaszcza tym, którzy dopiero odkrywają, czym jest RPG i chcą sprawdzić, czy ta forma rozrywki przypadnie im do gustu. Na czym to wszystko polega? Każdy z DMG w trakcie trzech dni Festiwalu prowadzi łącznie 12 godzin sesji, zgodnie ze swoim grafikiem, dzięki czemu zawsze na stanowisku jest ktoś, kto może zaproponować uczestnikom rozegranie niezapomnianej przygody. W zamian Dyżurni Mistrzowie Gry otrzymują darmową wejściówkę na Pyrkon oraz unikalną koszulkę.

Jeśli chcesz zostać jednym z twórców opowieści i poprowadzić Pyrkonowiczom wymyślone przez siebie przygody w swoim ulubionym uniwersum, to koniecznie kliknij poniższy link i zgłoś się na Dyżurnego Mistrza Gry!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Na wasze zgłoszenia czekamy do 5 maja, więc nie zwlekajcie!

Zanim jednak wypełnicie ankietę, zapoznajcie się z przygotowaną podstroną, gdzie znajdziecie nie tylko listę obowiązków Dyżurnego Mistrza Gry, ale również dokładnie dowiecie się, co oferujemy wam w zamian za czas i kreatywność

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.