Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Gotowi na akcję Krewni Pyrkonu 2023? Druga edycja Talii Kart już jest!

Cieszymy się ogromnie mogąc ogłosić, że mamy już w posiadaniu drugą edycję Talii Kart Krewni Pyrkonu! To wspaniała wiadomość dla społeczności fantastycznej i nie tylko. Krewni Pyrkonu to inicjatywa, która promuje oddawanie krwi i rejestrację jako potencjalny dawca szpiku.

Na Pyrkonie będziemy rozdawać zarówno pierwszą, jak i drugą edycję Talii, więc będzie można uzupełnić swoją kolekcję. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia nas na Pyrkonie i wsparcia tej ważnej inicjatywy.

Opisy zarówno pierwszej i drugiej talii znajdziecie na naszej stronie internetowej tu i tu, a już wkrótce pojawią się filmy przygotowane przez naszych Patronów Medialnych o tutaj.

Niech talie Kart Krewni Pyrkonu 1 i 2 będą symbolem solidarności fantastycznej społeczności z ideą honorowego krwiodawstwa i transplantacji szpiku. Przyłącz się do akcji, oddaj krew teraz, aby zdążyć się zregenerować do festiwalu, lub na samym Pyrkonie i bądź częścią tej niezwykłej inicjatywy!

Awatar autora

O autorze

Bartosz Kupajczyk

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.