Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Patroni medialni Krewnych Pyrkonu

Patroni medialni Krewnych Pyrkonu

Kim są Patroni Medialni?

Lorem Ipsum

BOARD NEWS – Wojna o Pierścień│Star Wars Rebelia wraca │Carnegie PL│Century Big Box│Promocjei eventy

► CODZIENNIE NEWSY ZNAJDZIESZ NA BOARD NEWS ➡ https://www.ontable.pl ➡ https://www.facebook.com/ontablenews Polub stronę BOARD NEWS i dołącz do grona obserwujących codzienne posty! ► ZAPRASZAM Cię do grona Moich PATRONÓW https://patronite.pl/OnTable ► SUBSKRYBUJ mój kanał http://bit.ly/2D9Fjvz 💥 PROMOCJA OD SKLEPU Księgralnia ZESTAW GIER: Palec Boże + dodatek Kataklizm CENA: po zniżce dla widzów BOARD NEWS 149,99 zł TERMIN: od 19 marca do 24 marca 2023r.

Najlepsze gry planszowe 2020 – FINAŁ │1 – 20 MOJE TOP

Konkurs dla Subskrybentów SUBSKRYBUJ mój kanał http://bit.ly/2D9Fjvz Głosowanie Grę Miesiąca GRUDZIEŃ: ► https://bit.ly/3oo3TP2 ZOSTAŃ MOIM PATRONEM ► https://patronite.pl/OnTable Jeśli podoba Ci się to co robię ► SUBSKRYBUJ mój kanał http://bit.ly/2D9Fjvz ►►►NAGRODY – 3 Gry Planszowe : Sponsorem jest wydawnictwo PORTAL GAMES 1. MEZO (wysyłka nagrody w styczniu 2021r.) 2.

Shazam: Gniew Bogów [RECENZJA]

🎥 SUBSKRYBUJ Brody! 👉🏻 http://bit.ly/BrodyYT ✔️ 📷 Brody na Insta 👉🏻 https://www.instagram.com/brodyzkosmosu 👨‍👩‍👦‍👦 Grupa na Facebooku 👉🏻 https://bit.ly/FBBrodataBrać 👨‍👩‍👦‍👦 Grupa na Discordzie 👉🏻 https://bit.ly/BrodyDiscord 💲💲 Dołącz do Patronów Bród!

Najgorsze Animacje roku 2018

Subskrybuj Brody! ► http://bit.ly/BrodyYT Dołącz do Patronów Bród! ►https://patronite.pl/BrodyzKosmosu Za Miśka dziękuję Oh Kino Wrocław ► https://ohkino.pl/ #NajgorszeAnimacje #BrodyZKosmosu #AnimowaneAbominacje Najgorsze animacje: Uprowadzona księżniczka ► https://youtu.be/ufXCXS3wW9I Książę Czaruś ► https://youtu.be/nYwzQuqwGOU Jak zostać Czarodziejem ► https://youtu.be/GxC48OpfX98 Co w trawie piszczy? ► https://youtu.be/fezteNf9YPA Księżniczka i Smok ► https://youtu.be/P4sRwOBwAi0 Kopciuszek.

KREWNI PYRKONU – Bardzo Ważna Akcja

Dzisiaj krótka informacja o bardzo ważnej i bardzo zacnej akcji organizowanej na Pyrkonie – Krewni Pyrkonu. Więcej informacji o akcji: https://pyrkon.pl/krewni-pyrkonu/ Nie zapomnijcie o komentowaniu, krytykowaniu, lajkowaniu i subskrybowaniu. Zapraszam do oglądania. FB – http://facebook.com/geekfactorFTW WWW – http://geek-factor.pl @GeekFactorPl AlePlanszowki.pl – http://aleplanszowki.pl

[ODC 39] Zasady gry ROBINSON CRUSOE [MIESIĄC Z PORTALEM]

W tym odcinku Kaczmar przedstawi Wam zasady gry ROBINSON CRUSOE: ADVENTURE ON THE CURSED ISLAND. Z góry przepraszam za długość filmiku, ale taka gra niestety tego wymagała. Nie chciałem tego robić po łebkach. Chciałem, żebyście faktycznie mogli na tym skorzystać. Zapraszam do komentowania, lajkowania i sukbskrybowania oczywiście.

Gram Prix 2019 | Kawa, rozmówki i planszówki

Jeszcze raz chcemy Wam podziękować za Wasze głosy oddane w Gram Prix 2019! Tutaj możecie obejrzeć pełną listę zwycięzców: https://boardtime.pl/2019/03/gracze-wybrali-najlepsze-gry-planszowe-ubieglego-roku-wyniki-planszowego-gram-prix-2019.html Pamiętajcie, że warto kupić Valhallę do 30.03 i zgłosić się do nas na maila [email protected] z dowodem zakupu – wyślemy Wam dodatek Potwory z Yggdrasil po premierze! Wg.

51 STAN: ULTIMATE EDITION – fundament powstania Portalu.

51 STAN to gra, która doczekała się wielu wznowień i rozszerzeń. Dziś wraca w kolejnym wypchanym po brzegi pudełku. W ULTIMATE EDITION znajdziecie takie dodatki jak NOWA ERA, ZGLISZCZA, SOJUSZNICY, MOLOCH, ZIEMIA NICZYJA oraz ZIMA. Świetna gra z jedynym w swoim rodzaju „cymesem”. Obejrzyjcie film i zobaczcie sami.

DONICZKI | Lucky Duck Games | VERDANT | Flatout Games

Doniczki to pięknie ilustrowany abstrakt. Czy uda się tej grze zdetronizować Kaskadię? Tego nie wiemy, ale zdecydowanie warto ją spróbować i mieć ją w swojej kolekcji! Zapraszamy do oglądania! Pudełkowo: Liczba graczy: 1-5 Czas rozgrywki: 30-45 min.

KASKADIA – kafelkowe budowanie siedlisk dla zwierzaków (zasady gry)

KASKADIA to kafelkowa gra, w której gracze rywalizują w stworzeniu najbardziej różnorodnego środowiska północno-zachodniego wybrzeża poprzez dobieranie płytek siedlisk oraz żetonów zwierząt i układanie ich w przepiękne krajobrazy.

Bestia Rozgrywka na 3 graczy | GAMEPLAY

Hej! Dzisiaj rozgrywka w Bestię, tak jak chcieliście 🙂 Dziękujemy Partnerom: https://planszeo.pl/ https://redrewno.pl/ https://playmaty.pl/ https://aleplanszowki.pl/

Zrozumieć Root – cz.1 ZASADY OGÓLNE

Hej ! Przedstawiam swój pierwszy ever oraz pierwszy film z serii o grze Root – pokazuję tutaj zasady ogólne. Po publikacji kolejnych filmów z omówieniem frakcji i zasad zaawansowanych, znajdziesz je w playliście. Zapraszam na mojego instagrama oraz FB: https://www.instagram.com/zaku_boardgames/ https://www.facebook.com/Zaku-BoardGames-102975575236235