Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Strona główna » Patroni medialni Krewnych Pyrkonu

Patroni medialni Krewnych Pyrkonu

Chcielibyśmy Wam przedstawić naszych Patronów Medialnych, którzy pomagają nam w promocji naszych akcji. Są to wyjątkowi twórcy i pasjonaci gier planszowych, którzy dzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem na swoich kanałach społecznościowych. Dzięki nim możecie poznać ciekawe nowości związane z planszówkami oraz dowiedzieć się więcej o „Krewnych Pyrkonu”.

Zapraszamy Was do odwiedzenia profili naszych Patronów i obserwowania ich działań, aby nie przegapić żadnej nowej gry czy ciekawej promocji.

BOARD NEWS – Wojna o Pierścień│Star Wars Rebelia wraca │Carnegie PL│Century Big Box│Promocjei eventy

► CODZIENNIE NEWSY ZNAJDZIESZ NA BOARD NEWS ➡ https://www.ontable.pl ➡ https://www.facebook.com/ontablenews Polub stronę BOARD NEWS i dołącz do grona obserwujących codzienne posty! ► ZAPRASZAM Cię do grona Moich PATRONÓW https://patronite.pl/OnTable ► SUBSKRYBUJ mój kanał http://bit.ly/2D9Fjvz 💥 PROMOCJA OD SKLEPU Księgralnia ZESTAW GIER: Palec Boże + dodatek Kataklizm CENA: po zniżce dla widzów BOARD NEWS 149,99 zł TERMIN: od 19 marca do 24 marca 2023r.

BOARD NEWS – Call of Duty Board Game│Arena Mistrzów – Nagrody 10.000zł│Promo na Nemesis│Dużo Newsów

► CODZIENNIE NEWSY ZNAJDZIESZ NA BOARD NEWS ➡ https://www.ontable.pl ➡ https://www.facebook.com/ontablenews Polub stronę BOARD NEWS i dołącz do grona obserwujących codzienne posty! ► ZAPRASZAM Cię do grona Moich PATRONÓW https://patronite.pl/OnTable ► SUBSKRYBUJ mój kanał http://bit.ly/2D9Fjvz 💥 PROMOCJA OD SKLEPU Księgralnia GRA: Call of Madness CENA: po zniżce dla widzów BOARD NEWS 141.99zł TERMIN: od 30 kwietnia do 05 maja 2023r.

Shazam: Gniew Bogów [RECENZJA]

🎥 SUBSKRYBUJ Brody! 👉🏻 http://bit.ly/BrodyYT ✔️ 📷 Brody na Insta 👉🏻 https://www.instagram.com/brodyzkosmosu 👨‍👩‍👦‍👦 Grupa na Facebooku 👉🏻 https://bit.ly/FBBrodataBrać 👨‍👩‍👦‍👦 Grupa na Discordzie 👉🏻 https://bit.ly/BrodyDiscord 💲💲 Dołącz do Patronów Bród!

Najgorsze Animacje roku 2018

Subskrybuj Brody! ► http://bit.ly/BrodyYT Dołącz do Patronów Bród! ►https://patronite.pl/BrodyzKosmosu Za Miśka dziękuję Oh Kino Wrocław ► https://ohkino.pl/ #NajgorszeAnimacje #BrodyZKosmosu #AnimowaneAbominacje Najgorsze animacje: Uprowadzona księżniczka ► https://youtu.be/ufXCXS3wW9I Książę Czaruś ► https://youtu.be/nYwzQuqwGOU Jak zostać Czarodziejem ► https://youtu.be/GxC48OpfX98 Co w trawie piszczy? ► https://youtu.be/fezteNf9YPA Księżniczka i Smok ► https://youtu.be/P4sRwOBwAi0 Kopciuszek.

KREWNI PYRKONU – Bardzo Ważna Akcja

Dzisiaj krótka informacja o bardzo ważnej i bardzo zacnej akcji organizowanej na Pyrkonie – Krewni Pyrkonu. Więcej informacji o akcji: https://pyrkon.pl/krewni-pyrkonu/ Nie zapomnijcie o komentowaniu, krytykowaniu, lajkowaniu i subskrybowaniu. Zapraszam do oglądania. FB – http://facebook.com/geekfactorFTW WWW – http://geek-factor.pl @GeekFactorPl AlePlanszowki.pl – http://aleplanszowki.pl

KREWNI PYRKONU – Unboxing + Do Wygrania Bilety Na Pyrkon!!

W dzisiejszym odcinku zaprezentuję Wam jaką talię przygotowano na ten rok w ramach akcji KREWNI PYRKONU. Do wygrania dwa bilety na Pyrkon. Jury będzie się składało ze mnie oraz członków mojej rodziny 🙂 Czas do niedzieli 21 Maja 2023 do północy. Widoczna Playmata pochodzi ze sklepu: http://www.playmaty.pl – POLECAMY!!

DONICZKI | Lucky Duck Games | VERDANT | Flatout Games

Doniczki to pięknie ilustrowany abstrakt. Czy uda się tej grze zdetronizować Kaskadię? Tego nie wiemy, ale zdecydowanie warto ją spróbować i mieć ją w swojej kolekcji! Zapraszamy do oglądania! Pudełkowo: Liczba graczy: 1-5 Czas rozgrywki: 30-45 min.

Lucky Duck Games 2023 || Na co czekamy, a na co nie? || Omówienie planu wydawniczego || #105 Live PN

105 Live PN PROGRAM ODCINKA: 0:00 – muzyczka z newsowymi slajdami 4:33 – wstęp 8:44 – podsumowanie tygodnia 18:05 – BookGame 21:44 – Krewni Pyrkonu OMÓWIENIE PLANÓW WYDAWNICZYCH LUCKY DUCK GAMES NA ROK 2023: 31:40 – gry, które już się ukazały 40:20 – Final Girl 47:11 – Marvel Dice Throne

No Title

No Description

Krewni Pyrkonu – Wygraj bilety na Pyrkon oraz talie promo | KONKURS

Hej! Dzisiaj szybkie przypomnienie o akcji Krewni Pyrkonu: https://pyrkon.pl/krewni-pyrkonu/ Dziękujemy Partnerom: Stół do gier planszowych od : https://www.facebook.com/oakenboard https://planszeo.pl/ https://redrewno.pl/ https://playmaty.pl/ 00:00 – Wstęp 00:58 – Krewni Pyrkonu 02:14 – Talie promo 06:00 – Konkurs