Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Poznań i rogale świętomarcińskie w grze? Tak! A wszystko dzięki „StoryHunt: Poznan” ze świata Fortnite!

Czy jest taka gra, w której możecie nie tylko eksplorować magiczne zakątki Poznania, ale także zawalczyć o dostawę przepysznych rogali świętomarcińskich prosto do Waszych domów? Tak! To wszystko znajdziecie w grze „StoryHunt: Poznan”, której akcja rozgrywa się w poznańskich lokacjach. Z okazji obchodów świętomarcińskich pojawił się konkurs ROGAL LOVE w Fortnite. Do boju!

Czym jest „StoryHunt: Poznan”?

“StoryHunt: Poznan” to Przygoda w Fortnite Metaverse, czyli grze edukacyjnej, której akcja umieszczona jest na mapie Poznania. Podczas rozgrywki wcielacie się w detektywów, eksplorujecie niezwykłe poznańskie lokacje, których tajemnice i legendy kryją się na każdym kroku. Waszym zadaniem jest rozwikłanie zagadki zaginięcia jednego z poznańskich Koziołków. 

Każdy krok prowadzi Was do nowych wyzwań, zagadek logicznych i spotkań z postaciami, które prowadzą przez niezwykłą historię. Celem projektu było stworzenie edukacyjnego doświadczenia w Fortnite promującego miasto Poznań.

Co więcej, na mapie możecie spotkać też pyrkonową lokację – już niebawem wrócimy do Was z dodatkowymi informacjami. Będzie się działo!

Nowi gracze nie muszą się martwić! „StoryHunt: Poznan” to idealna okazja, aby poznać mechanikę gry. Mapa jest przyjazna dla graczy w każdym wieku, nawet tych bez gamingowego doświadczenia.

Jeśli jesteście ciekawi jak wyszło, koniecznie zagrajcie w tę niezwykłą grę! Odkrywajcie fascynujące poznańskie zakątki, przemierzajcie historyczne ulice, wędrujcie po tajemniczych podziemiach i rozwiązujcie łamigłówki w nieodkrytych zakamarkach. A jeśli nadal Wam mało, to teraz możecie również wziąć udział w konkursie!

O co chodzi z konkursem ROGAL LOVE?

Waszym zadaniem jest jak najszybsze zebranie wirtualnych rogali. Aby to zrobić, dołączcie do mapy “StoryHunt: Poznan” Fortnite używając kodu 6595-6730-8240 albo dodajcie mapę do playlisty https://www.fortnite.com/@realtimesquad/6595-6730-8240. Konkurs rozpoczyna się 11.11.2023r., a kończy 24.11.2023r.

Kiedy uda się Wam zebrać wszystkie rogale, zróbcie zrzut ekranu z Waszym czasem

i wyślijcie go na Discord RealTime Squad na kanał #konkurs-rogalove (dołączycie do niego tutaj: https://discord.gg/UaKYz9eKrk). Możecie próbować wielokrotnie. Pamiętajcie jednak, że liczy się tylko Wasz najlepszy wynik! 

Gracze, którzy prześlą najniższe czasy dostaną nagrody – 10 zwycięzców otrzyma po zestawie trzech pysznych rogali. Zostaną dowiezione na terenie całej Polski! 

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na serwerze Discord RealTime Squad.

Poznajmy twórców tej niezwykłej mapy

Poznańska mapa to dzieło studia Realtime Squad, zespołu pasjonatów gier i storytellingu w świecie Fortnite. Ich celem jest dostarczanie niezapomnianych doświadczeń i  zabawnych map, które łączą rozrywkę z edukacją i eksploracją. Twórcy planują częste aktualizacje na mapie “StoryHunt: Poznan”, wprowadzające poboczne rozgrywki dla partnerów oraz wydarzenia kulturalne. 

To jak, gotowi do wyścigu o rogale?

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.