Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Respawnuj z Pyrkonem! Tańszy nocleg dla Pyrkonowiczów

Wszyscy wiemy, że po męczącym dniu należy podładować nieco swoje baterie. Pyrkonowi weterani doskonale zdają sobie sprawę, iż nie zawsze jest o to łatwo w Sleepromie. Szukanie odpowiedniego miejsca na nocleg spędza Ci sen z powiek? Jeśli lubisz ananasa, ale niekoniecznie chcesz czcić jego kult w środku nocy, mamy coś specjalnie dla Ciebie!

 

Oferta nieaktualna. Wszystkie promocyjne pokoje zostały wyprzedane!

 

We współpracy z sieciami ibis, Novotel i Mercure przygotowaliśmy wyjątkową promocję dla przyjeżdżających na Pyrkon zza mórz i gór. Na hasło Pyrkon otrzymacie 10% zniżki na noclegi w następujących hotelach:

  •         Ibis&Novotel Poznań Centrum
  •         Novotel Poznań Malta
  •         Mercure Poznań Centrum

Ze wszystkich b Pyrkon nocleg, Pyrkon 2019, Festiwal Fantastyki Pyrkon ez problemu traficie na teren Międznarodowych Targów Poznańskich – czy to komunikacją miejską, czy nawet pieszo. Gwarantują one wysoki komfort wypoczynku i usług – w przeciwieństwie do gospody „Pod Rozbrykanym Kucykiem” jedynymi Upiorami Pierścienia, które tam spotkacie, będą inni Pyrkonowicze.

Odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania znajdziecie w regulaminie promocji. Czas na zarezerwowanie noclegu upływa 28.02.2018r. lub w przypadku wyczerpania miejsc. Podczas Pyrkonu każda sekunda snu jest na wagę złota, dlatego spędźcie ten czas w najlepszych możliwych warunkach!

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love