Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Zostań Niezależnym Konstruktorem na Strefie Fanów Klocków Lego!

Czego możecie się spodziewać, przychodząc do Strefy Fanów Klocków Lego? Z pewnością spotkań z klockowymi celebrytami, znanymi i lubianymi budowniczymi oraz kolekcjonerami, ale naszym najważniejszym gościem zawsze pozostaniesz właśnie Ty!

Pyrkon jest miejscem, w którym to właśnie Twoje unikalne podejście do pasji ma rozbrzmiewać najgłośniej. Właśnie dlatego, idąc szlakiem innych stref i ich wieloletnich tradycji, zapraszamy Cię do współtworzenia Strefy Fanów Klocków Lego.

Zbuduj z nami fantastyczną przygodę w świecie LEGO!

Skorzystaj z tej unikalnej okazji, by pokazać całemu światu (a przynajmniej wszystkim gościom Pyrkonu) swoją własną budowlę lub prywatną kolekcję! Formularz zgłoszeń dla Niezależnych Konstruktorów jest otwarty tylko do 9 kwietnia, a znajdziecie go: >o tutaj<.

Odwiedźcie też podstronę naszej strefy, gdzie pojawiać się będą wszystkie interesujące was informacje w pigułce!

Awatar autora

O autorze

Szymon Nowaczyk

Z wykształcenia technik weterynarii, z braku laku – student informatyki. Torturuje swoich bliskich godzinnymi wykładami o obskurnych szczegółach lore Warhammera 40 000. Od jego ogłuszającej paplaniny i basowego śmiechu trzęsą się posadzki. Na konwentach spotkacie go niemal wyłącznie przy stołach z grami planszowymi i bitewnymi.