Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

„Bimba dla Pyrkonowiczów” nadjeżdża!

Poznań jest duży, a noclegi w różnych, czasem oddalonych od centrum miejscach, więc pewnie każdy z Was zadaje sobie po cichu pytanie „jak ja właściwie dotrę na ten Pyrkon?”. A my już spieszymy z odpowiedzią. Bo w tym roku także pod Międzynarodowe Targi Poznańskie zawiezie Was darmowa „Bimba dla Pyrkonowiczów”!

„Bimba dla Pyrkonowiczów”, czyli jak to działa?

Przed wyruszeniem w podróż należy zebrać drużynę… i ekwipunek. Ekwipunek też trzeba skompletować. Portfel jest, klucze są, dobry humor jest, bilety są… Są? Ale jakie bilety? Normalny? Ulgowy? Strefa A czy B? Jak to jest jeszcze strefa C? To ja może jednak pojadę taksówką…

Jeżeli takie myśli pojawiają się w waszych głowach, to ten post jest zdecydowanie dla was! Bo na wszystko mamy krótką odpowiedź i jest nią „Bimba dla Pyrkonowiczów” – akcja przygotowana we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego w Poznaniu. Dzięki niej będziecie mogli spokojnie podróżować komunikacją miejską po Poznaniu i kilku okolicznych miejscowościach za darmo! Akcja obejmuje przejazdy tramwajami i autobusami, a do darmowego przejazdu upoważnia Was pyrkonowy identyfikator (ten sam, który pozwala Wam wejść na teren Festiwalu).

Wszystko jasne? To zajrzyjcie jeszcze do REGULAMINU AKCJI, miejcie pewność, że wszystko wiecie i zapomnijcie o problemach z biletami!

A tymczasem w świat ruszyła też Pyrkonowa Bimba i możecie jej wypatrywać na mieście!

Ale jeśli chcecie mieć pewność, że jej nie przegapicie, to możecie ją śledzić o TUTAJ.

Zachęcamy do robienia jej zdjęć i wrzucania ich na Instagrama (oczywiście nas oznaczając)!

Awatar autora

O autorze

Natalia Wieczorek

W chwilach wolnych od studentowania wymyśla nowe pomysły, co można by ze sobą zrobić, gdzie pojechać, jak dojechać i to wszystko (oczywiście) bez planu na "kiedy". Ale przecież czas się znajdzie, prawda?