Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Fani Star Wars otrzymają swoją własną strefę podczas Pyrkonu 2024!

Wiemy, że kochacie uniwersum Star Wars. Buczenie mieczy świetlnych, pojedynki na Moc oraz patrole szturmowców towarzyszące każdej z edycji Pyrkonu tylko nas w tym przekonaniu umacniają. Mamy świetną wiadomość dla wszystkich błędnych Rycerzy Jedi oraz łowców nagród bez swojego miejsca na świecie — być może odnajdziecie je właśnie na Pyrkonie?

Co czeka was w Strefie Fanów Star Wars?

Nie możemy na razie zdradzić wam zbyt wiele. Z pewnością możecie spodziewać się wielu ciekawych gości związanych ze światem gwiezdnych wojen. Będzie to przede wszystkim miejsce współtworzone przez prawdziwych miłośników uniwersum. Wśród nich znajdą się zarówno stali bywalcy konwentów i festiwali, zakorzenieni głęboko w fandomie. Ramie w ramie wystąpią z nimi zupełni nowicjusze, którzy chcą po raz pierwszy podzielić się swoją pasją z szerszą publiką.

Czekają na was prelekcje i wystawy o tematach orbitujących wokół odległej galaktyki. Po raz kolejny pojawi się również Wioska Star Wars, którą znacie dobrze z poprzednich edycji Pyrkonu. Będziecie mieli również okazję spotkać pewnego zagranicznego gościa, którego tożsamość poznacie już wkrótce.

Jeśli sami chcielibyście poprowadzić atrakcję lub podzielić się wiedzą związaną (bądź też nie) z Gwiezdnymi Wojnami, koniecznie zgłoście swoją propozycję  przez Formularz Programowy — wszystkie niezbędne informacje znajdziecie >tutaj<.

Awatar autora

O autorze

Szymon Nowaczyk

Z wykształcenia technik weterynarii, z braku laku – student informatyki. Torturuje swoich bliskich godzinnymi wykładami o obskurnych szczegółach lore Warhammera 40 000. Od jego ogłuszającej paplaniny i basowego śmiechu trzęsą się posadzki. Na konwentach spotkacie go niemal wyłącznie przy stołach z grami planszowymi i bitewnymi.