Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Drodzy Pyrkonowicze, twórzmy Program Pyrkonu razem – właśnie startuje Formularz Programowy! Zgłoście się i Wy

Doskonale wiemy, że program Pyrkonu nie byłby tak fantastyczny, gdyby nie Wy, Drodzy Pyrkonowicze. Ten wpis skierowany jest do tych z Was, którzy pragną współtworzyć Program Pyrkonu 2024. Wiemy, że wielu z Was czekało na ten dzień, co nas niebywale cieszy. W związku z tym otwieramy drzwi do magicznego świata zgłoszeń programowych. Podzielcie się swoją pasją i wiedzą ze społecznością Pyrkonowiczów! Gorąco zachęcamy do współtworzenia z nami Programu Festiwalu Fantastyki Pyrkon i sprawienia, że będzie on jeszcze wspanialszą imprezą! Formularz Programowy startuje dziś!

Garść niezbędnych informacji o Formularzu Programowym

Zacznijmy od najważniejszego – link do Formularza Programowego znajdziecie tutaj i poniżej. W tym roku zaczynamy zbierać Wasze pomysły trochę wcześniej – chcemy dać Wam więcej czasu na zgłoszenie tematów Waszych wystąpień. Formularz zamkniemy 5 kwietnia 2024r.


FORMULARZ


Jeśli chcielibyście opowiedzieć Pyrkonowiczom o motywach baśniowych w anime, zdradzić mniej znane ciekawostki i tajemnice związane z Waszym ulubionym uniwersum komiksowym, przekazać informacje o wątkach mitologicznych w serialach Marvela czy porozmawiać o inspiracjach twórczością Edgara Allana Poego we współczesnej literaturze, właśnie zaczyna się ten czas, kiedy możecie zgłosić swój punkt Programu!

Gorąco zachęcamy Was do zapoznania się z Regulaminem Pyrkonu oraz z Regulaminem zgłaszania punktów programu (znajdziecie je na stronie Pyrkonu, są również podlinkowane w Formularzu Programowym). Bądźcie jak Hermiona i przeczytajcie je uważnie – na pewno pamiętacie, ile razy jej zamiłowanie do przyswajania informacji pomogło jej, Harremu i Ronowi! Tym razem może być podobnie 🙂

Pamiętajcie też, że w Formularzu Programowym Pyrkonu 2024 nie zgłaszacie Inicjatyw Fanowskich i Wiosek Fantastycznych – dla tych wspaniałych atrakcji mamy przygotowane osobne formularze zgłoszeniowe.

Z niecierpliwością wyczekujemy zgłoszeń Waszych punktów programowych i jesteśmy niebywale ciekawi, jakie macie pomysły na współtworzenie Pyrkonu 2024! Bez Was, Drodzy Uczestnicy, to wydarzenie nie byłoby tak wyjątkowe!

Niech moc i kreatywność będą z Wami! 

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.