Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Gramy, aby wspierać bohaterów – akcja „RPG dla Lekarzy”

Nie każdy bohater nosi pelerynę, to oczywiste jak słońce – zwłaszcza, że peleryny mogą generować pewne problemy natury wkręcającej się w silnik odrzutowca, serio zapytajcie Edny z Iniemamocnych. Bez względu jednak na peleryny w tej trudnej sytuacji, w której wszyscy jesteśmy, towarzyszy nam na szczęście bardzo wielu prawdziwych bohaterów – lekarzy, pielęgniarek, ratowników i wszystkich tych, którzy na co dzień walczą z wirusem. To właśnie dla nich powstała akcja „RPG dla Lekarzy”, do której możecie przystąpić i Wy! 

Zagracie?

Akcja powstała dzięki zaangażowaniu miłośników i wydawców gier RPG, a jej mechanika jest naprawdę prosta!

Jesteście fanami gier fabularnych? Super! Teraz możecie zagrać i wspomóc służby medyczne. Na stronie zadeklarujcie chęć zapisania się na sesję online, wesprzyjcie dowolną kwotą zbiórkę na siępomaga.pl, pokażcie dowód wpłaty Mistrzowi Gry i… grajcie!

A może jesteście Mistrzami Gry? Świetnie! Aby wesprzeć akcję, możecie poprowadzić sesję dla innych! Zgłoście się na stronie, zbierzcie od graczy potwierdzenia wpłat i… porwijcie ich w wir niesamowitych przygód!

Dokonać wpłaty może absolutnie każdy, więc nawet jeśli nie lubicie grać online, to także możecie wspomóc akcję. Zachęcamy jednak do spróbowania tej formy, a nuż się Wam spodoba i zyskanie nowy sposób na przeżywanie ulubionych przygód!

Ale ale to nie koniec! Do akcji przyłączyły się także wydawnictwa gier RPG, które za każdą sesję  w konkretnych systemach przekażą na cel minimum 5 złotych. Dokładny spis wszystkich szczególnie wspieranych systemów znajdziecie na stronie akcji. 

Więcej informacji na stronie: dlalekarzy.ograchrpg.pl

No to jak, zagramy razem dla Lekarzy?

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love