Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Krewni Pyrkonu przedstawiają akcję: „Polecają Krewni Pyrkonu”

Akcja polega na promowaniu oddawania krwi oraz szpiku bezpośrednio w grach planszowych poprzez umieszczenie w nich zawartości promującej lub nawiązującej do tematu krwiodawstwa. Jej celem jest dotarcie do graczy i przedstawienie im tematyki krwiodawstwa w całkiem inny i nowatorski sposób poprzez możliwość napotkania tematu w trakcie przygód rozgrywanych w konkretnych grach. Gry z taką zawartością będą posiadały na opakowaniu logo akcji i będziemy o nich informować na naszych kanałach www.

Oto pierwsza gra w ramach akcji!

Łowcy A.D. 2114

Autor gry: Mateusz Albricht, Wydawnictwo: Officina Monstrorum
Liczba graczy: 1-4, Wiek: 14+, Czas gry: 25h, Rok wydania: 2019

Polecają Krewni Pyrkonu, Pyrkon 2020, Festiwal Fantastyki Pyrkon

„Łowcy A. D. 2114” to kooperacyjna gra planszowa, w której wraz z przyjaciółmi wcielasz się w łowców maszyn. Weźmiecie udział w rozbudowanej i wciągającej kampanii, będziecie rozwijać własne schronienie, handlować, mierzyć się z wrogami podczas kilkudziesięciu taktycznych misji, wykonywać zlecenia oraz odwiedzać unikalne lokacje. Pierwsze akapity Księgi Misji wprowadzą Was w szczegóły głównego zadania i klimat otaczającego świata.
Cała rozgrywka składa się z jednej długiej kampanii, podczas której poza kartami fabularnymi gracze rozgrywać będą misje. Walczcie wśród chaosu postapokaliptycznego świata, zawierajcie krótkotrwałe sojusze z najważniejszymi ludźmi wśród ocalonych
i twórzcie zabójcze kombinacje broni i akcesoriów. To wszystko w brudnym i mrocznym uniwersum niewybaczającym najmniejszej słabości.

W ramach akcji „Polecają Krewni Pyrkonu” w grze znalazło się zlecenie, w którym celem jest odnalezienie starej aparatury z dawnej stacji krwiodawstwa. Nagrodą jest przenośny bank krwi, za pomocą którego bohaterowie mogą szybciej powracać do zdrowia, jeżeli przynajmniej jeden z nich zdecyduje się na oddanie krwi i zasilenie urządzenia (wymagany jest test zgodności grupy krwi).

Informacje o grze znajdziecie pod poniższymi linkami:
Opis kampanii

Rozgrywka

Rozgrywka

Zakup gry

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love