Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Pyrkon i Allegro zapraszają na drugą edycję PyrkONline!

Pyrkonowicze! Emocje po Pyrkonowym Targu Letnim już nieco opadły, zdążyliście się już stęsknić za odrobiną fantastyki w życiu? Razem z Allego nie damy się Wam nudzić! Już dzisiaj chcemy zaprosić Was na drugą edycję Allegro PyrkONline! 

PyrkONline – nasz wspólny onlinowy festiwal rozpocznie się już 15 października i potrwa aż 10 dni. 

Co na Was czeka? Możemy uchylić już rąbka tajemnicy. 😉 W programie znajdziecie między innymi rozmowę z Tomkiem Bagińskim o jego dotychczasowych projektach, między innymi o Wiedźminie, a także wywiad z Jackiem Dukajem o książce Starość Aksolotla, która była inspiracją do stworzenia serialu Netfliksa pt. Kierunek: Noc. Na Waszych ekranach zagości również międzynarodowy arcymistrz szachowy – Mateusz Bartel. Opowie o tym, dlaczego warto zacząć grać w szachy i kiedy popkultura do nich nawiązuje. Porozmawiamy też o “gradaptacji” gier planszowych, na przykładzie “Na Skrzydłach”, zdobywcy najważniejszego wyróżnienia w świecie gier planszowych – Kennerspiel des Jahres. Nie zabraknie również czegoś dla fanów mangi i anime, a na warsztat weźmiemy, np.  “My Hero Academia”. 

W czasie imprezy będą też czekały na Was specjalne promocje, więc będziecie mieć szansę, aby obłowić się w książki, komiksy, gry i gadżety, albo zaoferować im drugie życie, wystawiając swoje zbiory na sprzedaż na Allegro Lokalnie. 

Ze szczegółami wrócimy do Was już niebawem, więc pozostańcie czujni i już dzisiaj dołączcie do wydarzenia! Link znajdziecie TUTAJ

Pyrkonline 2021, Pyrkon, Festiwal Fantastyki Pyrkon
Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love