Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Wampir po polsku! Ruszył projekt Alis Games!

Crowdfundingowy projekt Alis Games, działający pod patronatem medialnym Pyrkonu, którego celem jest stworzenie polskiego wydania fabularnej gry grozy prosto ze Świata Mroku właśnie ruszył! 

Jeśli nie możecie doczekać się, aby rozegrać pierwszą kampanię, w której wcielicie się w wampira walczącego z pragnieniem ludzkiej krwi, koniecznie wesprzyjcie wydanie polskiego podręcznika na wspieram.to. Dla wspierających którzy dołączą do akcji w ciągu pierwszych 48 godzin, czekają wyjątkowe pakiety specjalne!
Akcja trwa do 11.03.2020.

Dla tych, którzy z grami RPG nie mają wiele doświadczenia, małe wyjaśnienie – „Wampir: Maskarada” to oryginalna gra fabularna osobistego i politycznego horroru. Otrzymujecie w niej możliwość wcielenia się w wampira walczącego o przeżycie, zwierzchnictwo i o swoje zanikające człowieczeństwo.  Mroczne cele, zawzięci wrogowie oraz osobliwi sprzymierzeńcy oczekują na Was w Świecie Mroku.

Dokładny opis projektu oraz wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie: https://wspieram.to/wampir

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love