Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Goście Strefy Gamingowej: Veritas RP – Twórcy wirtualnego świata

W Strefie Gamingowej Pyrkonu 2024 będziecie mieli okazję spotkać się z ekipą Veritas RP – entuzjastów tworzących wyjątkowy projekt Role Play na platformie G2O.

Pyrkon znany jest z przyjmowania różnorodnych społeczności związanych z szeroko pojętą fantastyką. Po raz kolejny możemy gościć fanów kultowego Gothica, tym razem związanych z jednym projektów, które zasługują na szczególną uwagę – Veritas RP.

Kim są ci tajemniczy twórcy Veritas RP? To grupa entuzjastów, którzy postanowili połączyć elementy znane z popularnych platform z ideą rozbudowanych serwerów z gier takich jak San Andreas Multiplayer (SA:MP) czy Multi Theft Auto (MTA). Ich doświadczenie sięga ponad 13 lat gry w tego typu trybach, co świadczy o ich głębokiej pasji i zaangażowaniu w świat gier.

Czym zatem jest Veritas RP? To projekt nastawiony na narracyjną rozgrywkę, gdzie gracze mogą całkowicie zanurzyć się w wykreowany świat. Odchodząc od schematów MMORPG czy gier Arcade, Veritas RP oferuje świeży, autorski koncept. Projekt nie przewiduje jednorazowych edycji, lecz rozwija się w sposób organiczny, tworząc swego rodzaju wirtualną rzeczywistość, w której gracze mają swobodę kreowania i rozwijania swoich postaci w ograniczeniach jedynie narzuconych przez świat gry i ich własną wyobraźnię.

Co wyróżnia Veritas RP na tle innych projektów? Przede wszystkim ich podejście do tworzenia całościowego świata. Projekt rozwijany jest praktycznie od zera, obejmując wszelkie elementy, od mapy, przez fabułę, po muzykę i rozwiązania rozgrywkowe. To właśnie ta autorskość i staranne podejście sprawiają, że Veritas RP jawi się jako unikalne i porywające doświadczenie dla wszystkich miłośników role-playingowych gier online.

Na koniec warto dodać, że Veritas RP to nie tylko kolejna gra, lecz prawdziwa pasja i zaangażowanie w tworzenie czegoś wyjątkowego. Jeśli chcecie doświadczyć prawdziwej immersji w świat gier, to projekt, który musicie poznać. Zapraszamy do odwiedzenia ich stoiska w Strefie Gamingowej na Pyrkonie i zanurzenia się w niezwykłej przygodzie, jaką oferuje Veritas RP!

Awatar autora

O autorze

Bartosz Kupajczyk

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.