Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Strefa Mangi i Anime

Strefa Mangi i Anime

Serce Strefy Mangi i Anime to najróżniejsi fantastyczni prelegenci i inicjatywy, które przygotują dla Was niesamowite atrakcje. Znajdziecie tutaj prelekcje dotyczące popkultury Dalekiego Wschodu o szerokim wachlarzu tematów. Wspólnie porozmawiamy nie tylko o mandze oraz anime, ale również świecie Virtual Youtuberów i Youtuberek, koreańskiej muzyki pop czy bieżących tematach fandomowych.

Ale ale! Tutaj łączymy przyjemne z pożytecznym. Dosłownie: frajdę z ciekawostkami!
Dlatego, podczas odwiedzin nie zabraknie tematów o kulturze prosto z krajów Azji – Japonii, Korei i Chin. 

Weźmiecie również udział w wielu atrakcjach mini stref, takich jak konkursy z nagrodami, pogadanki czy spotkania tematyczne. Zagracie też w klasyczne gry japońskie, takie jak Go, Shogi czy Mahjong.

Ze względu na ogrom i różnorodność atrakcji, jakie Was czekają, w tym roku namiastkę Strefy Mangi i Anime znajdziecie w więcej niż jednym bloku.

Co się będzie działo w tym roku?

Poznajcie naszych głównych gości! – Zespół Mili

zespól Mili

Prosto z Japonii przyjedzie do nas zespół, który przede wszystkim zasłynął z tworzenia muzyki do anime i gier.  Najbardziej znany utwór z ich repertuaru to openinig do serii “Goblin Slayer”. Ich pobyt na Pyrkonie równocześnie oznacza ich pierwszy koncert w Europie, więc  przywitajcie ich gorąco i nie przegapcie widowiska! Więcej o Zespole Mili przeczytacie pod tym linkiem.

Co jeszcze wydarzy się na Pyrkonie 2023 w Strefie Mangi i Anime? O tym już wkrótce! Nie zapomnijcie zaglądać tutaj od czasu do czasu, aby być na bieżąco z nowinkami.