Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Spotkanie z gwiazdą VTubingu: Miori Celesta na Pyrkonie!

Już niedługo Pyrkon ugości kolejną wyjątkową postać ze świata VTubingu – Miori Celestę. Ta niezależna VTuberka zdobyła serca fanów swoim ujmującym stylem streamowania i niezwykłym talentem muzycznym, a już niebawem będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu z nią w ramach Strefy Mangi i Anime! Tam opowie więcej o swojej karierze, pracy przy muzyce oraz codziennej rzeczywistości VTubera.

Muzyka, która łączy

Od momentu swojego debiutu w 2020 roku, Miori Celesta zyskała ogromną popularność, przyciągając ponad 450 tysięcy subskrybentów na YouTube oraz ponad 6 milionów odsłon na Spotify dla swojej muzyki. Jest znana przede wszystkim ze swojego niesamowitego coveru piosenki Kikuo „Love Me, Love Me, Love Me”, w którym prezentuje swoje wyjątkowe aranżacje wokalne i growle.

「Love Me, Love Me, Love Me」 / Kikuo (Covered by Miori Celesta)

CC lyrics are available! Listen on streaming services: https://distrokid.com/hyperfollow/mioricelesta1/—love-me-love-me-love-me So sorry this took so long! This was completely out of my vocal skill range, it took so long and it was such a struggle trying to sing the whole thing…

Udział w wirtualnym świecie

Podczas swoich transmisji na żywo Miori Celesta serwuje publiczności prawdziwą mieszankę treści – od relaksującego ASMR, przez gry wideo, karaoke, improwizacje na pianinie, aż po luźne rozmowy. Jej streamy to prawdziwe tour de force w świecie rozrywki internetowej.

Nie ogranicza się jedynie do streamowania i śpiewania. Miori Celesta nieustannie poszerza swoje portfolio jako inżynier dźwięku poprzez udział w poradnikach wokalnych oraz współpracę z różnymi VTuberami i wokalistami, w tym członkami NIJISANJI i Hololive EN. Swoje umiejętności wokalne wykorzystuje także w ścieżkach dźwiękowych do gier, takich jak Deemo II i Goddess of Victory: NIKKE.

Misja: Dzielenie się radością

Z pasją i miłością do streamowania oraz muzyki, Miori Celesta ma nadzieję poszerzyć swoje zasięgi, a także podzielić się radościami związanymi z VTubingiem z jeszcze większą publicznością. Jej entuzjazm i talent sprawiają, że każda chwila spędzona na jej streamach to niezapomniana przygoda.

Przygotujcie się na spotkanie, które na pewno zapadnie wam w pamięć i koniecznie odwiedźcie jej panel!

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Muczke

W dzień social media manager i organizatorka eventów fanowskich, w nocy cosplayerka i streamerka (o ile noc można liczyć od godziny 16:00 od poniedziałku do piątku oraz weekendy) Cosplayem zajmuje się od 2016 roku i na koncie ma ponad 50 różnych cosplay'i oraz niewiele mniej sesji zdjęciowych. Jej ulubioną częścią każdego projektu jest pozowanie przed kamerą i tworzenie kontentu, który w następstwie udostępnia na swoich Social Mediach. Tutaj, pisze i dzieli się swoją wiedzą na temat gier, mangi i anime.