Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print
Strona główna » Fantasium Suburbium

Fantasium Suburbium

Fantastyczne wioski

Ta wyjątkowa hala jest przestrzenią, w której najróżniejsze fantastyczne realia spotykają się, by z otwartymi ramionami witać wszystkich odwiedzających… I wciągać ich do swojego wnętrza.

Fantasium Suburbium – dwa słowa, jedno miejsce, ogrom emocji

Fantasium Suburbium wioski PyrkonJeśli chcesz poznać światy zupełnie inne od tego, w którym żyjemy, dobrze trafiłeś. Wikingowie chętnie przyjmą Cię do swojego stołu, by opowiadać o swoich bitwach i zdobyczach. Postapokaliptyczni ocaleńcy podzielą się tym, co mają, a garść kapsli zapewni Ci odrobinę lansu. Być może trafisz nawet na dobrze ukryte Elfy, przy których trudno się nie radować, nawet gdy rozmowa zejdzie na Saurona. Czarodziejki z Książyca i innych planet pokażą Ci magię, jakiej nie znałeś, a Kitowcy… Khem, Kitowców trzeba po prostu doświadczyć na własnej skórze. Uwierzcie – nie pożałujecie.

Fantastyczna Arena

A gdyby wciąż było Wam mało atrakcji, zwróćcie oczy ku Arenie. Co roku jest świadkiem odbywających się na niej walk wojów, treningów oręża, tanecznych szkółek czy zmagań sportowo-fantastycznych. Poprzednie lata przyniosły też walki gigantycznych zbroi, mecze Quidditcha i Juggera oraz występy grup japońskich idolek. Czego więc możecie się spodziewać po tym roku? Absolutnie wszystkiego.

Opisy wiosek

orzeł biały pyrkon fantastyka fantasy konwentOrla Wioska

Orla Wioska to obszar taktyczny związany z powieściami Marcina S. Przybyłka spod znaku, zgadliście, „Orła Białego” Zwiadowcy donoszą, że jest tam namiot, makieta transportera Dażbóg, sztandary, gonfalony, głowy orków, broń i masa klimatycznych drobiazgów! Są tam też osobnicy z gatunku homo sapiens oraz (czasami) homo viridans! Uprzedzamy, że odwiedzić wioskę można tylko na własne ryzyko i odpowiedzialność tudzież ze świadomością, że ciała i umysły narazicie nieprzymuszeni i nieponaglani… W razie napotkania podejrzanych flaszek (z orczą krwią) bądź innych utensyliów, omijać, nie pyrgać kijkami, zgłaszać zwiadowcom! Inaczej konsekwencje mogą być straszliwe, straszliwe, straszliwe (pisaliśmy już „straszliwe”?). No. Żeby nie było, że nie uprzedzaliśmy! Odmaszerować i Ku Chwale Twierdzy!