Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Strefa Festiwalowa – Wioski

Strefa Festiwalowa – Wioski

Fantastyczne wioski

Ta wyjątkowa hala jest przestrzenią, w której najróżniejsze fantastyczne realia spotykają się, by z otwartymi ramionami witać wszystkich odwiedzających… I wciągać ich do swojego wnętrza.

Fantastyczne Wioski – dwa słowa, jedno miejsce, ogrom emocji

Fantasium Suburbium wioski Pyrkon Jeśli chcesz poznać światy zupełnie inne od tego, w którym żyjemy, dobrze trafiłeś. Wikingowie chętnie przyjmą Cię do swojego stołu, by opowiadać o swoich bitwach i zdobyczach. Postapokaliptyczni ocaleńcy podzielą się tym, co mają, a garść kapsli zapewni Ci odrobinę lansu. Być może trafisz nawet na dobrze ukryte Elfy, przy których trudno się nie radować, nawet gdy rozmowa zejdzie na Saurona. Czarodziejki z Książyca i innych planet pokażą Ci magię, jakiej nie znałeś, a Kitowcy… Khem, Kitowców trzeba po prostu doświadczyć na własnej skórze. Uwierzcie – nie pożałujecie.

Fantastyczna Arena

A gdyby wciąż było Wam mało atrakcji, zwróćcie oczy ku Arenie. Co roku jest świadkiem odbywających się na niej walk wojów, treningów oręża, tanecznych szkółek czy zmagań sportowo-fantastycznych. Poprzednie lata przyniosły też walki gigantycznych zbroi, mecze Quidditcha i Juggera oraz występy grup japońskich idolek. Czego więc możecie się spodziewać po tym roku? Absolutnie wszystkiego.