Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Obwoźna Czytelnia Komiksów ponownie na Pyrkonie!

Obwoźna Czytelnia Komiksów ponownie na Pyrkonie!

Stali bywalcy Pyrkonu doskonale już wiedzą, czym jest Obwoźna Czytelnia Komiksów. W tym roku wszyscy uczestnicy ponownie będą mieli możliwość zanurzenia się w jej bogatych zasobach.

Za Obwoźną Czytelnią Komiksów stoi Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu. Już od kilku edycji udostępnia ona na Pyrkonie zbiory Czytelni Nova. W jej przepastnych archiwach kryje się wiele komiksowych skarbów! Pyrkonowicze będą mogli wybierać spośród polskich i zagranicznych wydań najpopularniejszych komiksów superbohaterskich, polskich klasyków oraz prac największych europejskich mistrzów. Obwoźna Czytelnia Komiksów zabierze również czytelników w podróż do dalekiej Azji, prezentując szeroki wybór mang.

Czytelnia Komiksów, Pyrkon 2019, Festiwal Fantastyki Pyrkon

Obwoźna Czytelnia Komiksów znajdzie się w swoim tradycyjnym miejscu

Przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka, dlatego Obwoźną Czytelnię Komiksu odnajdziecie dokładnie tam, gdzie była w zeszłym roku. Wystarczy udać się do antresoli pawilonu 5 i i zostawić przy wejściu dokument ze zdjęciem. Tylko tyle potrzeba, by wrota do świata komiksu otworzyły się przed Wami otworem!

Jeżeli macie jakieś specjalnie życzenia co do komiksów, które mamy ze sobą przywieźć piszcie do nas na [email protected]
lub na profilu facebookowym Czytelni.
W poszukiwaniach upragnionych pozycji na pewno pomóc może wam zaś katalog.

Tagi: , ,

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.


Komentarze