Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Zostań Gżdaczem! Zgłoszenia właśnie wystartowały

Gdyby porównać Pyrkon do żywego organizmu, to śmiało moglibyśmy powiedzieć, że Gżdacze to nasze czerwone krwinki utrzymujące całość przy życiu. Ciągle w ruchu, podążający za kolejnymi questami i nie bojący się żadnych wyzwań!

Właśnie rozpoczęliśmy rekrutację Gżdaczy, czyli Pyrkonowych wolontariuszy, na Pyrkon 2024! Formularz zgłoszeniowy otwarty będzie do końca marca. 

To co, widzimy się na Pyrkonie?

Już dziś możesz dołączyć do tej fantastycznej grupy i z dumą przyjąć miano Gżdacza 😀 Jeśli więc spełniasz kilka podstawowych założeń:

  • nie straszna Ci żadna praca, 
  • zaagnażowanie w olbrzymie projekty grupowe to Twoje drugie imię,
  • masz jakieś doświadczenie z zakresu wolontariatu
  • i po prostu lubisz innych ludzi…

… to zapraszamy! Pomarańczowa koszulka jest już prawie Twoja 🙂

Przekonaj się jak funkcjonuje Pyrkon od organizacyjnej strony i zgłoś się już dziś! Prawdopodobnie to właśnie na Ciebie czekamy i… mamy już pierwszego questa do wykonania! Nie ma więc co zwlekać 😉

Na wszystkie przesłane zgłoszenia, niezależnie od tego czy zostaną przyjęte czy nie, będziemy odpowiadać po zamknięciu i zweryfikowaniu zgłoszeń. Uprzedzamy, że przejrzenie setek aplikacji chwilę zajmuje – prosimy więc o cierpliwość 😉 

A teraz: nie spać, zgłaszać się! 

Awatar autora

O autorze

Marta Rybak

Wychowała się na Gwiezdnych Wojnach, Star Treku oraz Władcy Pierścieni. I tak już jej została, ta zaszczepiona miłość do sci-fi, fantastyki i odległych krain. Uwielbia książki z wciągającymi światami, do których człowiek chciałby się przenieść i dalekie podróże. W wolnych chwilach gra w RPGi lub poświęca czas na głaskanie i przytulanie swojej kotki.