Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Krewni Pyrkonu Polecają: Wyruszcie w Przygodę z Mrocznym Amuletem!

Z radością prezentujemy grę fabularną Mroczny Amulet jako jedną z propozycji naszej akcji Polecają Krewni Pyrkonu. Gra ta, stworzona przez Jacka „Darkena” Gołębiowskiego i Filipa „Cyrusa” Madeja, przenosi graczy w świat pełen tajemnic i niebezpieczeństw, gdzie będą musieli stawić czoła Żywej Klątwie, aby powrócić do rzeczywistości.

Co wyróżnia Mroczny Amulet:

  • Gra fabularna, która nie wymaga Mistrza Gry ani długotrwałego przygotowania.
  • Dynamiczna rozgrywka oparta na wyborze kart Problemów i Rozwiązań, pozwalająca na tworzenie fascynujących opowieści.
  • Doskonała propozycja zarówno dla początkujących w grach fabularnych, jak i dla tych, którzy poszukują szybkiej rozgrywki.

Dzięki tematycznej zawartości nawiązującej do oddawania krwi, Mroczny Amulet nie tylko zapewnia emocjonującą rozrywkę, ale także podkreśla ważność tego altruistycznego działania.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem kampanii na stronie wspieram.to oraz do obejrzenia rozgrywki na kanale Bellson na platformie YouTube. Gra jest dostępna do zakupu w sklepie internetowym wydawnictwa Gindi, a także umożliwia darmową rozgrywkę online na platformie Playingcards.io.

Dla wszystkich poszukiwaczy niezwykłych przygód, Mroczny Amulet to niezapomniana podróż do świata wyobraźni, którą warto podzielić się z Krewnymi Pyrkonu.

Więcej informacji na temat akcji Polecają Krewni Pyrkonu znajdziecie na naszej oficjalnej stronie.

Awatar autora

O autorze

Bartosz Kupajczyk

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.