Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Podsumowanie akcji Krewni Pyrkonu 2022

Jedno słowo: DZIĘKUJEMY!

Jesteście niesamowici! W te upalne czerwcowe dni, w których w tym roku mieliśmy szansę spotkać się na Pyrkonie, przybyliście tłumnie oddać krew oraz zarejestrować się jako Dawcy Szpiku!

Przyznamy szczerze – nikt nie spodziewał się, że kolejki na rozgrzanym Placu Marka będą tworzyć się akurat do krwiobusu. Wszystkim Krewnym Pyrkonu należą się gigantyczne podziękowania za poświęcenie ich czasu oraz energii.

W tym roku nasza akcja zachęciła do oddania krwi prawie 150 osób, dzięki czemu do centrum krwiodawstwa udało się wysłać prawie 65 litrów krwi! Aż 35 osób zgłosiło się i zarejestrowało jako potencjalni dawcy szpiku!

DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy nas odwiedzili,

DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy oddali krew,

DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy zarejestrowali się jako potencjalni dawcy szpiku,

DZIĘKUJEMY Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu za przeprowadzenie akcji,

DZIĘKUJEMY Drużynie Szpiku za pomoc w przeprowadzeniu akcji i aktywne zachęcanie do krwiodawstwa i dawstwa szpiku,

DZIĘKUJEMY Międzynarodowemu Stowarzyszeniu Studentów Medycyny IFMSA-Poland, oddział Poznań za pomoc w przeprowadzeniu akcji oraz aktywne zachęcanie do krwiodawstwa i dawstwa szpiku,

DZIĘKUJEMY naszym partnerom z hali wystawców i nie tylko za przygotowanie podziękowań w formie promek, rabatów i książek dla dawców:

Awatar autora

O autorze

Bartosz Kupajczyk

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.