Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Podsumowujemy rok 2023 w akcji “Krewni Pyrkonu” i co dalej?

Witajcie Krewni Pyrkonu! Roku 2023 był dla nas wszystkich gigantycznym wyzwaniem, ale nie zwalniamy tempa! W ciągu tego roku udało nam się przekonać ponad 300 osób do wzięcia udziału w naszej akcji, w rezultacie czego zebrano 135 litrów krwi! Dodatkowo 16 odważnych osób zarejestrowało się jako potencjalni dawcy szpiku!

Gdzie byliśmy, a gdzie nas nie było?

Akcja “Krewni Pyrkonu” to nie tylko sam Pyrkon, ale także akcje wyjazdowe. W 2023 roku odwiedziliśmy aż 7 wydarzeń: Festiwal kultury azjatyckiej HIKARI, Board Mania, Planszówki w Spodku, Copernicon, Blu Game Show, 34. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier oraz Targi Fantastyki x Fantastyczne Planszówki – Zima 2023

Zbiórki były realizowane przez odpowiednie RCKIK: RCKiK w Poznaniu, RCKiK w Lublinie, RCKiK w Katowicach, RCKiK w Bydgoszczy, RCKiK w Łodzi oraz RCKiK w Warszawie.

Podziękowania dla dawców przygotowali:

DZIĘKUJEMY WAM WSZYSTKIM, JESTEŚCIE NAJLEPSI.

Pamiętajcie, że:
Oddając krew, osocze i szpik ratujesz zagrożone życie. Zachęcamy do oddawania krwi i osocza oraz do rejestracji jako potencjalny dawca szpiku.
Odszukaj najbliższe Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i sprawdź na jego stronie www aktualne warunki oddawania krwi.

Przegapiliście zbiórkę? Nic straconego! Wszystkie planowane akcje znajdziecie w Kalendarium akcji. Zapraszamy!

Awatar autora

O autorze

Bartosz Kupajczyk

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.