Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Różowe kostki do gry w akcji na Miesiąc Profilaktyki Raka Piersi

Z przyjemnością ogłaszamy naszą nową, wyjątkową współpracę z Q Workshop na rzecz Fundacji Rak’n’Roll! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w akcji na Miesiąc Profilaktyki Raka Piersi, którą właśnie rozpoczynamy.

Różowe Kostki do Gry – wspólne granie na rzecz Fundacji Rak’n’Roll

Wspólnie z Q Workshop stworzyliśmy limitowany zestaw kostek do gry – Pink Ribbon Set (Set ze Wstążką). Każda z kości jest koloru różowego z subtelnym brokatem, a na najwyższej ściance widnieje różowa wstążka, symbol profilaktyki raka piersi. Jest to edycja limitowana kości – do sprzedaży wypuszczamy jedynie 500 takich setów! Cały dochód zostanie przeznaczony na działalność Fundacji Rak’n’Roll. 

Kostki kupisz TUTAJ.

Misja Fundacji Rak’n’Roll

Fundacja Rak’n’Roll prowadzi ważną misję zmiany sposobu myślenia o raku. Ich celem jest wspieranie chorych, aby mogli żyć dobrze, godnie i szczęśliwie pomimo diagnozy. Więcej o działalności Fundacji i o tym, jak jeszcze możecie ją wesprzeć, przeczytacie na ich stronie www. [https://www.raknroll.pl/

Włącz się w Akcję

Ten unikatowy Pink Ribbon Set to nie tylko fantastyczny gadżet dla miłośników gier, ale także sposób, w jaki możemy razem wspierać tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Kupując jeden z nich dokładacie swoją cegiełkę do pomocy Fundacji. Zestawy są limitowane do 500 sztuk, a każde opakowanie będzie miało swój numer od 1 do 500. Sprzedaż ruszy dziewiątego października.

Wspólnymi działaniami możemy przekształcić sposób w jaki myślimy o raku i wspomóc działania Fundacji Rak’n’Roll, która niestrudzenie pomaga przechodzić przez raka chorym. Dołączcie do nas już dziś i wspólnie zróbmy coś dobrego!

Awatar autora

O autorze

Bartosz Kupajczyk

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.