Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Rusza konkurs „Pyrkonowy Blok Naukowy 2020”!

Jeśli pasjonujecie się nauką i macie doświadczenie w wystąpieniach publicznych, nie możecie przegapić tej niepowtarzalnej okazji podzielenia się swoją wiedzą z uczestnikami naszego Festiwalu. Jest to jedyna możliwość dołączenia do grona naszych prelegentów Bloku Naukowego i wygłoszenia swojej prelekcji na najbliższym Pyrkonie, gdyż w przypadku tej strefy ponownie nie będziemy przyjmować zgłoszeń wysyłanych standardową drogą.

Jak wziąć udział w konkursie?

Zgłoszenia konkursowe możecie nadsyłać do 7.11.2019, wyłącznie poprzez dedykowany formularz. Przed wysłaniem zgłoszenia koniecznie zapoznajcie się z treścią regulaminu. Spośród wszystkich zgłoszeń wyselekcjonowane zostanie dziesięć najciekawszych, które przejdą do kolejnego etapu konkursu.

Zwycięzcy pierwszego etapu poproszeni zostaną o nagranie krótkich filmików, w których zaprezentują tematykę prelekcji oraz siebie jako prelegentów. Filmy będzie można przesyłać do 30.11.2019. Po tym terminie zostaną one opublikowane na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych i  poprzez  głosowanie to Wy wybierzecie trzy prelekcje, które zostaną wygłoszone w Bloku Naukowym na Pyrkonie 2020. Głosowanie zakończy się 8.12.2019.

Laureaci konkursu nie tylko otrzymają możliwość przedstawienia swojej prelekcji na Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2020, ale też dostaną darmową wejściówkę dla siebie i dla osoby towarzyszącej!

 

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love