Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Coraz bliżej Pyrkon » Już niedługo rusza sprzedaż biletów na Pyrkon 2019!

Już niedługo rusza sprzedaż biletów na Pyrkon 2019!

Wielkimi krokami zbliża się dzień z niecierpliwością wypatrywany  przez wielu! Oto już lada moment ruszy sprzedaż biletów na Pyrkon 2019!

Sprzedaż biletów ruszy już w grudniu!

Festiowal Fantastyki Pyrkon 2019 Nie jest żadną tajemnicą, że przygotowania do Pyrkonu 2019 trwają w najlepsze!

Chociaż od przyszłorocznej edycji wciąż dzieli nas jeszcze kilka miesięcy, to już teraz pragniemy poinformować Was, że za kilka dni pojawi się możliwość nabycia biletów na to fantastyczne i pełne magii wydarzenie!

Korzystając z okazji, że dziś są mikołajki i nie dbając o to czy byliście grzeczni, chcemy zdradzić Wam datę, którą warto zapisać w Waszych kalendarzach! Z przyjemnością ogłaszamy, że wejściówki będziecie mogli kupić już od 14 grudnia! 

Nie zwlekajcie z zakupem! Już nie możemy się doczekać, żeby Was zobaczyć!

Tagi: , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze