Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

To nie są ćwiczenia! Bilety na Pyrkon 2020 w sprzedaży od czwartku!

„Zobacz Bożenko, jak ten czas szybko leci. Dopiero lato było, a tu już jesień i Wszystkich Świętych. Zaraz pewnie pojawią się bilety na Pyrkon”. Takie rozmowy nie toczą się jeszcze we wszystkich polskich domach. Toczyły się natomiast w sztabie Pyrkonu i pomiędzy Pyrkonowiczami. Pora więc ogłosić to, na co wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy. Sprzedaż biletów na najbliższy Pyrkon rusza już w czwartek!

Bilety na Pyrkon 2020- najważniejsze informacje

W porównaniu do ubiegłych lat zachodzi jedna poważna zmiana w sposobie zakupu biletów. Będą one dostępne wyłącznie w sprzedaży internetowej. Nie przewidujemy więc sprzedaży w punktach stacjonarnych, takich jak sieć salonów Empik. Kupno wejściówek nie jest wcale takie trudne – wystarczy jedynie wejść na zakładkę „Kup bilet” na naszej stronie. Pamiętajcie, że będą one szły do Was pocztą, a więc może minąć trochę czasu, nim trafią w Wasze ręce. Weźcie to pod uwagę zwłaszcza jeżeli planujecie na przykład obdarowanie kogoś na święta biletami na Pyrkon 2020.

Bilety 3-dniowe na Pyrkon będą sprzedawane w dwóch progach cenowych:

  • do 6 kwietnia – 119 zł;
  • od 7 kwietnia do momentu rozpoczęcia Pyrkonu oraz w kasach podczas Festiwalu – 139 zł.

Pakiet specjalny

A jeżeli zwykła wejściówka to dla Was za mało, to przygotowaliśmy mały upgrade w postaci Pakietu Specjalnego! Znajdziecie w nim mnóstwo pyrkonowego dobra. Posiadacz takiego biletu będzie miał możliwość zarejestrowania się na aż 4 punkty programu. Sama rejestracja zaś zacznie się wcześniej niż w przypadku standardowych wejściówek. Zakupienie biletu premium oznacza również osobne wejście na teren Pyrkonu, dzięki któremu ominiecie kolejki i szybciej wejdziecie do naszej fantastycznej krainy. Podobnie jak w zeszłym roku, także w tym w Pakiecie Specjalnym znajdzie się wyjątkowa pyrkonowa koszulka, niedostępna w otwartej sprzedaży. Oprócz tego w Wasze ręce trafi puszka napoju Red Bull i specjalny pyrkonowy gadżet. Dzięki Pakietowi Specjalnemu będziecie również mieli możliwość uzyskania wliczonego w cenę dostępu do Strefy Wypoczynkowej – dotyczy to zwłaszcza kupujących mieszkających za siedmioma górami i siedmioma lasami. Cena całego Pakietu Specjalnego wyniesie 249 złotych.

Jak zawsze w przedsprzedaży znajdą się wyłącznie karnety na trzy dni Pyrkonu. Pamiętajcie, aby nie zwlekać z kupnem – miesiąc przed Pyrkonem cena za trzydniową wejściówkę wzrośnie!

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love