Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Wydawnictwo Egmont szykuje darmowy komiks z Vertigo dla pełnoletnich pyrkonowiczów!

Pełnoletnich uczestników tegorocznego Pyrkonu czeka specjalna, przygotowana przez wydawnictwo Egmont, niespodzianka. Zupełnie za darmo będzie można wejść w posiadanie wyjątkowego komiksowego albumu z imprintu Vertigo, który świętuje w 2018 roku swoje 25-lecie.

DC comics, Vertigo, pyrkon, Wydawnictwo Egmont, komiks, komiks dla dorosłych, imprint DC Vertigo to marka wydawnicza DC Comics, specjalizująca się w wydawaniu komiksów dla dorosłych

Vertigo wydaje komiksy różniące się od typowych amerykańskich produkcji: nie stronią od kontrowersyjnych tematów, seksu, wulgaryzmów czy polityki. Do ich najpopularniejszych komiksów należy między innymi „Sandman”, stworzony na podstawie napisanego przez Neila Gaimana scenariusza. Przygotowany specjalnie przez wydawnictwo Egmont rocznicowy komiks, zbierający pierwsze rozdziały aż 11 serii wydawanych po polsku, będziecie mogli zdobyć w hali 15, w przestrzeni obok sal prelekcyjnych, w następujące dni i godziny:

  • piątek – 17:00
  • sobota – 10:00, 13:00, 16:00, 19:00
  • niedziela – 10:00, 13:00

Ważne! Komiks będzie dostępny w podanych terminach do momentu wyczerpania nakładu przeznaczonego na daną godzinę! Jako że jest to edycja o limitowanym nakładzie, możliwe, że nie starczy jej dla wszystkich zainteresowanych. Jeśli nie uda Wam się zdobyć jej w ten sposób, nie martwcie się! Możecie wejść w posiadanie komiksu Vertigo w czasie trwania niektórych punktów programu, gdyż będzie też stanowić prezent-niespodziankę na kilku prelekcjach z oznaczeniem +18.

Jednak pamiętajcie! Komiks jest przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich i wyłącznie im będzie rozdawany! Pyrkon nie ponosi odpowiedzialności za los komiksu po jego przekazaniu i nie odpowiada za sytuacje, w których trafi on do osoby niepełnoletniej za sprawą osób trzecich.

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love