Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Coraz bliżej Pyrkon » Wydawnictwo Egmont szykuje darmowy komiks z Vertigo dla pełnoletnich pyrkonowiczów!

Wydawnictwo Egmont szykuje darmowy komiks z Vertigo dla pełnoletnich pyrkonowiczów!

Pełnoletnich uczestników tegorocznego Pyrkonu czeka specjalna, przygotowana przez wydawnictwo Egmont, niespodzianka. Zupełnie za darmo będzie można wejść w posiadanie wyjątkowego komiksowego albumu z imprintu Vertigo, który świętuje w 2018 roku swoje 25-lecie.

DC comics, Vertigo, pyrkon, Wydawnictwo Egmont, komiks, komiks dla dorosłych, imprint DC Vertigo to marka wydawnicza DC Comics, specjalizująca się w wydawaniu komiksów dla dorosłych

Vertigo wydaje komiksy różniące się od typowych amerykańskich produkcji: nie stronią od kontrowersyjnych tematów, seksu, wulgaryzmów czy polityki. Do ich najpopularniejszych komiksów należy między innymi „Sandman”, stworzony na podstawie napisanego przez Neila Gaimana scenariusza. Przygotowany specjalnie przez wydawnictwo Egmont rocznicowy komiks, zbierający pierwsze rozdziały aż 11 serii wydawanych po polsku, będziecie mogli zdobyć w hali 15, w przestrzeni obok sal prelekcyjnych, w następujące dni i godziny:

  • piątek – 17:00
  • sobota – 10:00, 13:00, 16:00, 19:00
  • niedziela – 10:00, 13:00

Ważne! Komiks będzie dostępny w podanych terminach do momentu wyczerpania nakładu przeznaczonego na daną godzinę! Jako że jest to edycja o limitowanym nakładzie, możliwe, że nie starczy jej dla wszystkich zainteresowanych. Jeśli nie uda Wam się zdobyć jej w ten sposób, nie martwcie się! Możecie wejść w posiadanie komiksu Vertigo w czasie trwania niektórych punktów programu, gdyż będzie też stanowić prezent-niespodziankę na kilku prelekcjach z oznaczeniem +18.

Jednak pamiętajcie! Komiks jest przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich i wyłącznie im będzie rozdawany! Pyrkon nie ponosi odpowiedzialności za los komiksu po jego przekazaniu i nie odpowiada za sytuacje, w których trafi on do osoby niepełnoletniej za sprawą osób trzecich.

Tagi: , ,

Od lat uparcie i bez znacznych sukcesów usiłuję wprowadzić w swoim życiu równowagę pomiędzy snem, nauką, książkami, filmami, serialami oraz grami komputerowymi, planszowymi i fabularnymi. Żywię się głównie frytkami, czekoladą oraz nadzieją na to, że wkrótce będę mógł opuścić tę planetę. Czuję dziki i nieokiełznany lęk przed ewokami oraz serialowymi adaptacjami książek. Ale tak poza tym, to jestem optymistą.


Komentarze