Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Dorian Makbeth: cosplayer i juror konkursu na Projekt Własny

Dorian Makbeth to cosplayer z 14-letnim doświadczeniem, zwycięzca International Cosplay League i wielki miłośnik herbaty.. Dzięki swojej pasji do tworzenia kostiumów i wcielania się w fantastyczne postacie, Dorian jest w stanie ze znawstwem ocenić niejeden strój. Z przyjemnością ogłaszamy go jako jurora konkursu na Projekt Własny oraz gościa Strefy Cosplay!

fot Pugoffka

Sukcesy na Arenie Międzynarodowej

Jako wielokrotny zwycięzca konkursów kostiumowych, Dorian odniósł znaczący sukces na międzynarodowej scenie cosplayowej. Jego ostatnie osiągnięcie w Madrycie, gdzie w duecie z Kairi zdobył pierwsze miejsce w kategorii duet podczas International Cosplay League, jest dowodem na jego wybitne umiejętności oraz zdolność do współpracy pod presją i na najwyższym poziomie. 

Rola na Pyrkonie

Podczas nadchodzącego Pyrkonu Dorian Makbeth będzie pełnił rolę sędziego w konkursie na Projekt Własny. Jego doświadczenie i wiedza na temat kostiumów  czynią z niego doskonałego arbitra, wspierającego nowe osoby w hobby i oceniającego kreatywne podejścia do postaci zrodzonych w wyobraźni uczestników.

Awatar autora

O autorze

Bartosz Kupajczyk

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.