Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Dwójka zapalonych graczy poprowadzi dla was Turniej z wiedzy o League of Legends!

Wszyscy jesteście zaproszeni na największy Turniej Wiedzy z League of Legends!

Natalia „Vic” i Marek „Francuz” Kazimierczak są rodzeństwem, które w tajniki konwentów zostało wprowadzone blisko 10 lat temu. Od początku upodobali sobie bloki konkursowe – początkowo jako uczestnicy, z czasem głównie jako twórcy. Zaczynali na wrocławskim Niuconie konkursami poświęconymi anime. Układanie nietypowych quizów stało się ich pasją – nie ma nic lepszego niż dopinanie wszystkiego na ostatni guzik przed imprezą, aby uczestnicy mieli dużo radości.

Na Pyrkonie debiutowali w 2019 roku, gdzie prowadzili wiedzówki z League of Legends i seriali – ta pierwsza została z nami na każdy kolejny konwent jako punkt ściągający tłumy fanów.

W LoLa grają od 3 sezonu, kochają lore i wszystko, co związane z grą. Natalia studiuje mediaworking na Collegium da Vinci, z perspektywą na specjalizację w e-sporcie jako organizatorka eventów – jest zapaloną gejmerką, fanką kultury koreańskiej i japońskiej. Marek z kolei w fantastyce kocha najbardziej literaturę, kinematografię i świat animacji.

Szczegóły na temat konkursu znajdziecie tutaj.

Awatar autora

O autorze

Bartosz Kupajczyk

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.