Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Erpegi z Konradem “Harrym” Mrozikiem: Odkryjcie świat kości i tabeli losowych

Istnieje osobowość, która nie tylko opowiada historie, ale także wplata w nie cząstki własnego życia i pasji. Konrad „Harry” Mrozik to utalentowany scenarzysta i Storyteller. Jest jednym z tych niezwykłych twórców, których życie splata się z opowieściami, tworząc niekończące się przygody w świecie erpegów! Aby go spotkać, odwiedźcie Strefę RPG!

Pasja, praca, przygoda! Kim jest Harry?

Wychował się oglądając „Conana” ze Schwarzeneggerem, zajadając jajecznicę z ketchupem i biegając po lesie z kijami i muzyką z „Władcy Pierścieni”. Odkąd pamięta, inspirowały go połączenia klasycznych motywów ze współczesnym sznytem, zabawa konwencją oraz gatunkowość, ale przede wszystkim: opowieść. Dziś czerpie inspiracje z baśni i legend z całego świata – tak ukształtowała się jego twórczość. W następstwie udało mu się połączyć pasję z pracą zawodową, jako scenarzysta specjalizujący się w gatunkach fikcji.

Filologia? Fantazja? Też na F

Z wykształcenia niepełny filolog klasyczny, z zamiłowania pełny animator kultury. Za dnia pracuje jako Storyteller w Laniakea Pictures, a wieczorami prowadzi kolejną z wielu erpegowych kampanii. 

Można śmiało powiedzieć, że przez lata pracował nad swoimi umiejętnościami w opowiadaniu. Od prowadzenia licznych sesji, po udzielanie się jako prelegent na wielu wydarzeniach związanych z RPG. Dodatkowo jego doświadczenie jako wychowawcy i instruktora na Obozach RPG „Tol Calen BTA Kompas” oraz aktywnego uczestnika wielu wydarzeń związanych z erpegami, czyni go twórcą z +5 do charyzmy i percepcji na start.

Storytelling to życie, pasja i zawód, przy jednoczesnym oddaniu kościom i tabelom losowym. W jego opowieściach każdy znajdzie coś dla siebie, przez co gra z nim (lub w jego gry) zachwycą zarówno doświadczonych graczy, jak i nowicjuszy.

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Muczke

W dzień social media manager i organizatorka eventów fanowskich, w nocy cosplayerka i streamerka (o ile noc można liczyć od godziny 16:00 od poniedziałku do piątku oraz weekendy) Cosplayem zajmuje się od 2016 roku i na koncie ma ponad 50 różnych cosplay'i oraz niewiele mniej sesji zdjęciowych. Jej ulubioną częścią każdego projektu jest pozowanie przed kamerą i tworzenie kontentu, który w następstwie udostępnia na swoich Social Mediach. Tutaj, pisze i dzieli się swoją wiedzą na temat gier, mangi i anime.