Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Fantastyczne spotkanie z Mistrzem Gry: Adrian Kaszuba na Pyrkonie!

Pyrkon zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim niesamowite atrakcje i spotkania z osobistościami świata fantastyki. Każdy znajdzie coś dla siebie! Tym razem chcielibyśmy przedstawić Wam gościa Strefy RPG – Adriana Kaszubę, szerzej znanego jako Skrajnie Poczytalny! Kości i karty postaci w dłoń, bo nadchodzi kolejna, emocjonująca przygoda!

Rozwój jego postaci w świecie, w którym żyjemy

Skrajnie Poczytalny to pasjonat gier RPG, Mistrz Gry i Storyteller. Jego pasja do gier fabularnych sięga głęboko, a rozpoczęła się od prowadzenia autorskich scenariuszy –  pewnego dnia zobaczył ogłoszenie znajomej, która szukała Mistrza Gry do „Zewu Cthulhu”. Zaoferował jej poprowadzenie jednej przygody, pod warunkiem, że zagrają jego autorski scenariusz. I tak też się stało.

Nim zdążył się zorientować, minęły już trzy lata od kiedy regularnie prowadzi sesje, a ów jednostrzał przerodził się w całą kampanię na wielu liniach czasowych, którą dostosowuje do potrzeb graczy. Jak się okazało to był dopiero początek przygody, bo dzięki RPG odkrył czym jest storytelling, co wyznaczyło mu nowy kierunek rozwoju.

Usiedliście wszyscy przy stole w karczmie i…

Każdy wędrowiec, który przedziera się przez zgliszcza Internetu i chce poznać tajniki scenariuszy, które Poczytalny tworzy, powinien odwiedzić skarbnicę wiedzy, jaką są profile na YouTube oraz Spotify. Na jego kanale pojawia się mnóstwo zabawnych filmików osadzonych w realiach sesji grozy, dlatego szybko wywnioskujecie, że styl prowadzenia to mieszanka groteski, ale także humoru.

Dodatkowo zachęcamy do odwiedzenia jego strony, gdzie zawartych jest wiele innych, ciekawych informacji!

Dla siebie, dla innych

Po pewnym czasie swojej działalności, Adrian postanowił połączyć pasję z akcjami charytatywnymi na rzecz walki z depresją. Każdego roku, w dniu 23 lutego, który jest uznawany za dzień walki z depresją, Skrajnie Poczytalny organizuje specjalne streamy oraz zrzutki, podczas których zbiera środki na pomoc dzieciom w walce z tą chorobą. Dochód z nich jest przeznaczany na wsparcie programów terapeutycznych oraz finansowanie działań mających na celu poprawę jakości życia osób dotkniętych depresją.

Skrajnie zawzięta walka o serotoninę vol. 4!

Powered by Restream https://restream.io Zbieramy środki na walkę z depresją wśród najmłodszych! Aukcje charytatywne: https://www.facebook.com/events/7106056536144167/?active_tab=discussion Link do zbiórki: https://pomagam.pl/frhawk

Tak więc nie przegapcie spotkania z naszym gościem, mistrzem gry i storytellerem. To będzie przygoda, której nie zapomnicie!

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Muczke

W dzień social media manager i organizatorka eventów fanowskich, w nocy cosplayerka i streamerka (o ile noc można liczyć od godziny 16:00 od poniedziałku do piątku oraz weekendy) Cosplayem zajmuje się od 2016 roku i na koncie ma ponad 50 różnych cosplay'i oraz niewiele mniej sesji zdjęciowych. Jej ulubioną częścią każdego projektu jest pozowanie przed kamerą i tworzenie kontentu, który w następstwie udostępnia na swoich Social Mediach. Tutaj, pisze i dzieli się swoją wiedzą na temat gier, mangi i anime.