Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Fantastyczny duet w Strefie Fabularnej – Katarzyna Kuczyńska i Marcin Kuczyński odwiedzą Pyrkon

Coraz bliżej Pyrkon, coraz większe emocje! Po raz kolejny mamy świetną wiadomość dla wszystkich bywalców Strefy Fabularnej – do grona jej gości właśnie dołączył naprawdę fantastyczny duet – Katarzyna Kuczyńska i Marcin Kuczyński.

Autorzy gier i artykułów

Ci goście z grami fabularnymi mają do czynienia nie od dziś – ich pasja zaczęła rozwijać się już w latach 90. Od tego czasu oboje są niezwykle aktywni w środowisku – są współautorami papierowych RPG „Poza Czasem” i „Armie Apokalipsy”, pisali do „Magii i Miecza”, obecnie zaś udzielają się na blogu Game Machinery.

Skąd jeszcze ich znacie?

Kasia jest nie tylko zapaloną graczką i Mistrzynią Gry, ale też świetną game designerką. Pracowała w między innymi w CD Projekt Red przy „Wiedźminie” oraz „Wiedźminie 2”, sędziowała polską edycję Game Chef 2017, ma też na swoim koncie opowiadania, które zostały opublikowane w magazynie „Science Fiction”. Uwielbia tworzyć, dzielić się swoimi pomysłami i poznawać nowe rzeczy.

Marcin jest finalistą pierwszej edycji 200 Word RPG Challenge oraz głównym organizatorem wszystkich edycji wilkołaczych konwentów Kłakon w Warszawie. Swoimi przemyśleniami i doświadczeniem dzieli się w ramach podcastu Dogranocka.

Już w kwietniu razem z Kasią wiele ciekawych rzeczy będą mieli okazję powiedzieć Wam osobiście! Wybieracie się na spotkanie z nimi? 🙂

Awatar autora

O autorze

Magda Walczak

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.