Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Fotostudio i plener na Strefie Cosplay!

Pyrkon tuż-tuż, więc na naszym wydarzeniu nie może zabraknąć atrakcji dla osób w kostiumach, ale i zdolnych ludzi, którzy uwieczniają ich pracę. Wiemy, jak równie ważna jest współpraca cosplayera i fotografa, więc przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji!

@brian_cosplay

Fotografowie, zapraszamy Was do udziału w warsztatach plenerowych w sąsiadującym z Targami Parku Wilsona! Zajęcia poprowadzą utalentowani Wicked Vision oraz Arcane Tech, którzy wyjaśnią Wam podstawy fotografii cosplayowej oraz tajniki pracy z modelkami w przebraniach. Stawiamy na naukę poprzez praktykę, więc każdy z Was będzie mógł przetestować swoje siły w plenerze.

Cosplayerzy, zapraszamy Was do profesjonalnego fotostudia zorganizowanego przez Divbor foto studio, które uwieczni Wasze fantastyczne stroje na zdjęciach. Załoga Studia – Tomek i Dawid – zapraszają przed ich obiektyw. Dołożą oni wszelkich starań, żeby uchwycić Was i Wasze stroje w jak najlepszym wydaniu.

Dobra rada: pamiętajcie, żeby przećwiczyć wcześniej pozy, schować identyfikator czy okulary i jesteście gotowi na zdjęcia!

Awatar autora

O autorze

Bartosz Kupajczyk

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.