Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Komisarz Sev i jego Ziemniaczane Pole zawitają w strefie Fanów Star Wars

Uniwersum Gwiezdnych Wojen jest bez wątpienia jedną z najbardziej płodnych franczyz wszechczasów. Nie sposób wymienić wszystkich tytułów, które zostały wydane pod sztandarem Star Wars – od filmów zaczynając, przez komiksy, książki i seriale, na mangach kończąc. Jeśli kochacie historie z odległej galaktyki, koniecznie odwiedźcie debiutującą w tym roku Strefę Fanów Star Wars i spotkajcie się z Komisarzem Sevem!

Kto sadzi ziemniaki, ten zbiera komiksy!

Michał “Komisarz Sev” Ogrodowicz to aktywny członek fandomu Star Wars, który z radością dzieli się swoją pasją z każdym, kto zechce słuchać jego opowieści.

Od ponad dekady działa w społeczności wrocławskich fanów Gwiezdnych wojen. Prowadzi również kanał “Ziemniaczane Pole Komisarza Seva”, na którym regularnie publikuje recenzje komiksów, przemyślenia dotyczące seriali oraz komentuje zapowiedzi najnowszych produkcji.

Sev jest też organizatorem comiesięcznych spotkań Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen.
W zeszłych latach mogliście usłyszeć jego prelekcje na Pyrkonie – i nie tylko! Był również gościem Wrocławskich Dni Fantastyki i Kapitularza.

Współtworzy kanały “Pora Imperatora” i “Konglomerat Podcastowy”, na których dyskutuje o filmach i serialach. Wolny czas, którego nie pochłania mu uniwersum Gwiezdnych Wojen, poświęca na malowanie figurek i granie w bitewniaki.

Spotkajcie się z Komisarzem Sevem podczas tegorocznego Pyrkonu w Strefie Fanów Star Wars.


Koniecznie odwiedźcie Ziemniaczane Pole Komisarza Seva na jego kanale na YouTube!

Awatar autora

O autorze

Szymon Nowaczyk

Z wykształcenia technik weterynarii, z braku laku – student informatyki. Torturuje swoich bliskich godzinnymi wykładami o obskurnych szczegółach lore Warhammera 40 000. Od jego ogłuszającej paplaniny i basowego śmiechu trzęsą się posadzki. Na konwentach spotkacie go niemal wyłącznie przy stołach z grami planszowymi i bitewnymi.