Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Program » Michał Azarewicz pierwszym prelegentem zapraszanym Bloku Gier Elektronicznych!

Michał Azarewicz pierwszym prelegentem zapraszanym Bloku Gier Elektronicznych!

Pasjonat popkultury, gracz, geek i budowniczy Gunpla – to właśnie Michał Azarewicz. Obecnie pracuje w branży gier video, w przeszłości zaangażowany był w inicjatywy oscylujące wokół cyfrowej rozrywki, takie jak animacje i trailery.

Michał Azarewicz, Pyrkon, Pyrkon 2019, prelegent zapraszany, blok gier elektronicznych, Watchdogs_2, For Honor, FFXV: KINGSGLAIVE, Hitman, Legendy Polskie Allegro, tate multimedia Michał Azarewicz zdobywał doświadczenie zarówno przy polskich, jak i zagranicznych projektach

Ponieważ promocja to jego druga natura, Michał zawsze zajmował się PRem i Marketingiem. Przez krótki okres czasu pracował w reklamie, lecz przede wszystkim przyłożył swoją rękę do wielu różnych projektów, takich jak Watchdogs_2, For Honor, FF XV: Kingsglaive, Hitman i Legendy Polskie Allegro. W tej chwili pracuje w polskim studiu developerskim i wydawniczym Tate Multimedia, odpowiedzialnym między innymi za kultową grę „Kangurek Kao”.

Tagi: , , ,

Od lat uparcie i bez znacznych sukcesów usiłuję wprowadzić w swoim życiu równowagę pomiędzy snem, nauką, książkami, filmami, serialami oraz grami komputerowymi, planszowymi i fabularnymi. Żywię się głównie frytkami, czekoladą oraz nadzieją na to, że wkrótce będę mógł opuścić tę planetę. Czuję dziki i nieokiełznany lęk przed ewokami oraz serialowymi adaptacjami książek. Ale tak poza tym, to jestem optymistą.


Komentarze