Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Osoba odpowiedzialna za stworzenie wydawnictwa Rowan, Rook and Decard — Maz Hamilton odwiedzą Pyrkon

Rowan, Rook and Decard to wydawnictwo odpowiedzialne za gry takie jak “Heart: The City Beneath”, “Spire: The City Must Fall” oraz “DIE RPG”. Ich produkcje często poruszają tematy rebelii, społecznej opresji oraz eksploracji ludzkiego umysłu. W tym roku gościem Pyrkonu będzie jedna z osób, które położyły podwaliny pod tą wyjątkową inicjatywę: Maz Hamilton.

Kim są Maz Hamilton?

Maz Hamilton są jednymi z założycieli wydawnictwa Rowan, Rook and Decard istniejącego od 2017 roku. Praca na najwyższych obrotach połączona z pewną dozą pedanterii stała się ich marką, co ma odbicie w produktach i działaniu ich zespołu. Dbają o to, by gry z dzikich i nieokiełznanych dokumentów Google stały się pięknymi, dopracowanymi i co najistotniejsze, prawdziwymi książkami w rękach swoich właścicieli.

Awatar autora

O autorze

Szymon Nowaczyk

Z wykształcenia technik weterynarii, z braku laku – student informatyki. Torturuje swoich bliskich godzinnymi wykładami o obskurnych szczegółach lore Warhammera 40 000. Od jego ogłuszającej paplaniny i basowego śmiechu trzęsą się posadzki. Na konwentach spotkacie go niemal wyłącznie przy stołach z grami planszowymi i bitewnymi.