Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Prosto z Ameryki przyleci i zagra dla Was None Like Joshua!

Jedno jest pewne, Scena Plenerowa zapewni Wam wiele niesamowitych koncertów i występów! My spieszymy, by zdradzić kolejnego artystę, który uraczy Was swoim koncertem. Prosto z Ameryki przyleci i zagra dla Was None Like Joshua, którego muzyczne inspiracje zaprowadziły w różne intrygujące rejony. Niezapomniane wrażenia muzyczne gwarantowane!

None Like Joshua i jego muzyczne inspiracje 

Jako wszechstronny mistrz słowa, None Like Joshua bierze na warsztat różnorodne gatunki muzyczne i tematy. Jego muzyka wiedzie od Zeldy do Gwiezdnych Wojen, od Goku do Naruto, poprzez dubstep, trap, metal i wiele innych gatunków – wszystko to, o czym można i warto rapować. Jest także eksperymentalnym producentem elektronicznej. 

Sławę, którą zdobył dzięki ponad 170 milionom wyświetleń na YouTube, zawdzięcza rapowaniu o swoich ulubionych grach wideo, anime, programach telewizyjnych i filmach, które przeplata z ciężką muzyką elektroniczną.

Teksty i energia NLJ są zawsze uzupełniane muzyką, która inspiruje i hipnotyzuje każdego słuchacza, a on sam wyrabia sobie markę dzięki wsparciu i współpracy z utalentowanymi producentami EDM i muzycznymi youtuberami. Nie może oczywiście też zabraknąć setek tysięcy graczy, fanów anime i miłośników rapu, którzy pokochali jego twórczość i przekazują jego piosenki dalej w świat!

Twórczość None Like Joshua

NLJ podbija internet swoją muzyką, przy której każdy może świetnie się bawić i dawać czadu. Fani gier mogą z kolei usłyszeć jego piosenkę w popularnej grze mobilnej Garena Free Fire. 

Wraz z francuskim zespołem Smash Hit Combo wydał również album rap metal/nerdcore, L33T, który osiągnął pierwsze miejsce na playliście „francuski metal” na iTunes. 

Jego muzykę możecie znaleźć tutaj:

youtube.com/@nonelikejoshua

To jak, też nie możecie się już doczekać, by zobaczyć go na żywo?

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.