Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Przygotujcie się na koncert chóru All Fine na Scenie Plenerowej

Pamiętacie chwile, kiedy dźwięki muzyki przemawiają do serca mocniej niż słowa? Już wkrótce na Scenie Plenerowej podczas Pyrkonu będziecie mieli przyjemność doświadczyć tego wspaniałego uczucia, gdzie harmonie poruszają nie tylko duszę! Dajcie znać swoim znajomym i rodzinie, rozsiądźcie się wygodnie i poznajcie kolejny, niesamowity zespół, który zaprezentuje swoje umiejętności podczas tegorocznego Festiwalu – Chór All Fine!

Rozkwit pasji w sztuce śpiewu. Kim są artyści z zespołu?

Chór All Fine to grupa utalentowanych młodych ludzi, których połączyła miłość do muzyki chóralnej. Zespół skupia absolwentów różnych poznańskich szkół muzycznych, a nad jego brzmieniem czuwa dyrygentka Laura Stieler. To właśnie ona, nie tylko kieruje muzycznymi wibracjami, ale także dba o przyjazną atmosferę wsparcia i inspiracji, gdzie pasja do śpiewu kwitnie niczym wiosenne kwiaty.

Nazwa zespołu „All Fine” to nieprzypadkowy wybór – jest to gra słowna z języka włoskiego, a dokładniej włoskich terminów muzycznych, gdzie „al fine” oznacza „grać do końca”.

Wędrówka po ścieżkach sukcesu

Chór ma na swoim koncie kilka sukcesów, które zaimponują niejednemu melomanowi. Zdobycie Złotego Dyplomu oraz Statuetki Złotego Anioła na XI Krakowskim Festiwalu Pieśni Adwentowych i Bożonarodzeniowych czy też  Złoty Dyplom oraz Medal na XI Gdańskim Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym to tylko niektóre z laurów, które zdobyli w ostatnim czasie.

Nie tylko klasyka

Jeśli myślicie, że repertuar Chóru All Fine to tylko kościelne klasyki, to jesteście w wielkim błędzie. Śpiewają także piosenki rozrywkowe i z muzyki filmowej, natomiast podczas pyrkonowego szaleństwa usłyszycie w ich wykonaniu utwory z takich dzieł jak „Mój Sąsiad Totoro”, „Spirited Away” czy „Elfen Lied”.

To jednak nie wszystko, co przygotował dla Was zespół. Czeka na Was jeszcze wiele niespodzianek. Z resztą – przyjdźcie na koncert i przekonajcie się sami!

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Muczke

W dzień social media manager i organizatorka eventów fanowskich, w nocy cosplayerka i streamerka (o ile noc można liczyć od godziny 16:00 od poniedziałku do piątku oraz weekendy) Cosplayem zajmuje się od 2016 roku i na koncie ma ponad 50 różnych cosplay'i oraz niewiele mniej sesji zdjęciowych. Jej ulubioną częścią każdego projektu jest pozowanie przed kamerą i tworzenie kontentu, który w następstwie udostępnia na swoich Social Mediach. Tutaj, pisze i dzieli się swoją wiedzą na temat gier, mangi i anime.