Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Tancerka z Japonii sędzią Pyrkon K-pop Cover Dance Festival. Poznajcie Momoko Den

Są konkursy, w których trzeba ruszyć głową. Są też i takie, gdzie to jednak ruch ciała liczy się najbardziej! Po fantastycznym przyjęciu przez Was zeszłorocznej edycji K-Pop Cover Dance Festival, zgłoszenia na kolejną odsłonę nadal trwają, a czołowe grupy coverowe z Polski zmierzą się i zawalczą o podium! Tym też akcentem przedstawiamy Wam drugiego członka jury – Momoko Den.

Taniec to coś więcej niż pasja. Kim jest Momoko?

Momoko Den, absolwentka renomowanego programu szkoleniowego ARCHITANZ w Tokio, stanie się jednym z sędziów na nadchodzącym Pyrkon K-pop Cover Dance Festival. Ale to już wiecie. Czego nie wiecie to fakt, że w roku 2022, podczas Japan Ballet Competition, zdobyła I nagrodę w kategorii tańca współczesnego, a także II nagrodę w kategorii baletu klasycznego.

Ale to nie koniec jej tanecznych dokonań! W latach 2018, 2021 i 2022 Momoko brała udział w wyjątkowym projekcie tanecznym o polsko-japońskim charakterze, Youth Spirit Of Dance – Młody Duch Tańca. Jej obecność w Polsce stała się inspiracją dla wielu młodych tancerzy.

Rok 2022 przeniósł Momoko Den na polskie sceny teatralne, gdzie wystąpiła w spektaklu „Pieśni żałobne” w choreografii Moniki Błaszczak. Premiera tego wyjątkowego przedstawienia w Poznaniu była jednym z wydarzeń towarzyszących festiwalowi sztuk społecznych OFF OPERA. 

Od 1 sierpnia 2022 roku Momoko Den zaczęła pełnić rolę tancerki w zespole Polskiego Teatru Tańca. Jej obecność w zespole stanowi nie lada wyróżnienie, potwierdzające jej niezwykłe zdolności artystyczne.

Powodzenia na scenie!

Jeśli planujecie wziąć udział w konkursie, koniecznie zacznijcie już treningi – czujne oko tak doświadczonego członka jury z pewnością wychwyci i doceni zgrane oraz zsynchronizowane zespoły!

Ale nie tylko treningi są ważne, by dobrze wypaść podczas konkursu. Przede wszystkim trzeba się też do niego zgłosić. Dlatego klikajcie w link poniżej. 


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY PYRKON K-POP COVER DANCE FESTVAL


A jeśli zastanawiacie się, jak wyglądał występ, który zgarnął w zeszłym roku pierwsze miejsce, obejrzyjcie poniższy filmik!

Majesty Team | 폴란드 포즈난에서 열린 케이팝 커버댄스 페스티발 1등 영상 | 1st place of K-Pop Cover Dance Festival at Pyrkon

2023 폴란드 포즈난에 열린 Pyrkon 판타지 페스티벌에서 개최된 케이팝 커버댄스 페스티발 1등 영상 입니다. 1st place of K-Pop Cover Dance Festival at Pyrkon in Poznan, Poland 1st place @majestyteam #cheoncheonhi #kpop #kpopdancecover #poland

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Muczke

W dzień social media manager i organizatorka eventów fanowskich, w nocy cosplayerka i streamerka (o ile noc można liczyć od godziny 16:00 od poniedziałku do piątku oraz weekendy) Cosplayem zajmuje się od 2016 roku i na koncie ma ponad 50 różnych cosplay'i oraz niewiele mniej sesji zdjęciowych. Jej ulubioną częścią każdego projektu jest pozowanie przed kamerą i tworzenie kontentu, który w następstwie udostępnia na swoich Social Mediach. Tutaj, pisze i dzieli się swoją wiedzą na temat gier, mangi i anime.