Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Aukcja trwa dalej — weź udział w licytacji i pomóż przewlekle chorym dzieciom.

Jak można zostać superbohaterem? Czy trzeba dać się ugryźć w rękę przez zmutowanego pająka? Urodzić się w innej galaktyce, lub po prostu być bogatym? A może wystarczy po prostu wesprzeć tych najbardziej potrzebujących pomocy? Krewni Pyrkonu wspólnie z Allegro Lokalnie uważają, że prawdziwą miarą bohaterstwa nie jest siła mięśni, ale siła serca. Dlatego też wydłużamy czas zbiórki dla Dzieci Przewlekle Chorych i dorzucamy coś na zachętę.

Dla kogo zbieramy pieniądze?

Fundusze zebrane na aukcji pomogą Zespołowi Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitali Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu. Jest to miejsce pozwalające przewlekle chorym dzieciom na naukę i wyrównywanie zaległości szkolnych, często powiązanych z długotrwałą chorobą. 

W skład Zespołu Szkół nr 110 wchodzą trzy placówki: Przedszkole Specjalne nr 107, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 110 oraz Liceum Ogólnokształcące Specjalne nr 5.

Na co zbieramy?

Dzięki środkom ze zbiórki będziemy mogli kupić dla dzieciaków materiały szkolne potrzebne podopiecznym Zespołu Szkół nr 110. Będą to m.in. bloki, papiery kolorowe, pisaki, farby, nożyczki, kleje itp.

Co możesz wylicytować?

Jeśli zdecydujesz się zostać superbohaterem i weźmiesz udział w licytacji, codziennie będziesz mógł się stać posiadaczem nowego zestawu gadżetów. Na pierwszy ogień rzucamy coś dla miłośników planszówek. Krewni Pyrkonu wspólnie z Midgard Board Games dają wam szansę na stanie się posiadaczami zestawu:

– 2 sztuk gry „Getaway Driver” w wersji dla wspierających z portalu „zagram.to”. Wcielcie się w rolę uciekiniera ścigającego go policjanta, a dzięki dwóm egzemplarzom będziecie mogli odegrać ekscytujący pościg w 4 osoby. Dodatkowo dorzucamy 2 specjalne kafelki miasta „Krewni Pyrkonu” – niedostępne w inny sposób.

  • Talia kart Krewni Pyrkonu. Zawiera 53 karty, w tym 44 karty grywalne do 10 gier planszowych (m.in. „Osadników: Narodziny Imperium”; „Boss Monster” czy „Valhalli”) i 1 gry RPG. Dodatkowo dorzucamy także kartę promocyjną do gry „Celestia
  • Koszulka ODDAJ KREW rozmiary S, XL, 2XL
  • Kubek Krewni Pyrkonu
  • Smycz Festiwal Fantastyki PYRKON
  • Gra MEMO STWORZE
  • Podkładka pod kubek STWORZE

UWAGA! Jeżeli licytacja dojdzie lub przekroczy 200 zł, to do zestawu dorzucimy „Story Cubes: Batman”, dzięki czemu będziecie mogli stworzyć własną historię z uniwersum Mrocznego Rycerza.

Oprócz zestawów przygotowanych przez Krewnych Pyrkonu i Midgard Board Games możecie także wybierać spośród innych przedmiotów, wystawionych przez darczyńców.

A jeśli chcecie po prostu wspomóc zbiórkę poza licytacją, możecie to zrobić, kupując specjalne cegiełki. Każde wsparcie się liczy!

Zbiórka trwa do 7 grudnia. Jesteście gotowi, by zostać superherosem?

Awatar autora

O autorze

Mateusz Cholewa