Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Fantastyczne bilety na Pyrkon 2023 wracają do sprzedaży!

Pyrkonowicze, otwieramy kolejną turę sprzedaży biletów na Pyrkon 2023! Tak jak obiecywaliśmy, odsłaniamy wszystkie karty i podajemy szczegóły, których już nie mogliście się doczekać. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy.

Bilety na Pyrkon 2023

Ceny biletów – I próg cenowy, obowiązujący do 30 stycznia 2023:

 • Pakiet Specjalny w cenie 399 zł, zawierający:
  • 3-dniowy karnet na Pyrkon,
  • grę Monopoly Pyrkon,
  • 4 tokeny do rejestracji na program,
  • wcześniejszą rejestrację na program,
  • osobne wejście na Pyrkon,
  • pyrkonową kostkę;
 • Karnet normalny 3-dniowy w cenie 230 zł, zawierający:
  • 2 tokeny do rejestracji na program,
  • pyrkonową kostkę;
 • Karnet dziecięcy 3-dniowy w cenie 115 zł, zawierający:
  • 1 tokenen do rejestracji na program.
Pyrkon Monopoly
Pyrkon Monopoly

W tym roku zdecydowaliśmy się zrezygnować z koszulki w pakiecie na rzecz gry Monopoly Pyrkon. To przygotowana specjalnie dla Was gra, która pozwoli Wam zabrać odrobinę Pyrkonu do domu i cieszyć się nim przez cały rok. Podejmijcie wyzwanie i zawalczcie ze znajomymi o ulubione pyrkonowe przestrzenie, punkty programu takie jak Maskarada lub o bilety na… opóźnione pociągi. Wspólna rozgrywka w Pyrkon Monopoly, to idealna okazja do dzielenia się wspomnieniami i fantastycznymi historiami, które przydarzyły się Wam na Pyrkonie. Zapewniamy, że w Monopoly Pyrkon znajdziecie wszystko to co, lubicie najbardziej.

Liczba Pakietów Specjalnych, a tym samym Monopoly Pyrkon jest ograniczona. To limitowana edycja gry i nie przewidujemy dodruku w późniejszym czasie. W sprzedaży dostępnych jest 1950 Pakietów Specjalnych.

Osoby, które w czerwcu/lipcu zakupiły bilety w ramach Blind Birds mogą upgradować swój bilet na Pakiet Specjalny. Wystarczy, że wybiorą opcję upgradu i dopłacą różnicę w cenie. Podczas procesu zakupowego należy podać kod znajdujący się na Waszym bilecie pod kodem kreskowym.

Pamiętajcie, że liczba biletów z tokenami jest ograniczona. W obecnej turze udostępniliśmy do sprzedaży 10 tys. karnetów normalnych z tokenami oraz 3 tys. karnetów dziecięcych z tokenami. Jeśli zależy Wam na możliwości rezerwacji miejsc na wybranych prelekcjach, to nie ma co zwlekać z decyzją o zakupie biletów do ostatniej chwili. Po wyczerpaniu puli karnetów z tokenami nie będzie możliwości dokupienia tokenów inną drogą.

Pyrkoszulki

Mamy dla Was też coś specjalnego – pyrkonowe koszulki! Już dzisiaj, niezależnie od biletów, możecie zamówić swoją pamiątkową, festiwalową koszulkę w cenie 79zł. Tylko w onlinowej przedsprzedaży kupicie koszulkę 10 zł taniej, niż podczas samego Pyrkonu. W tym roku postawiliśmy na jakość materiału i nadruku – dzięki temu koszulka będzie służyła Wam znacznie dłużej. Już dzisiaj możecie kupić jedną z nich i być pewnymi, że na Pyrkonie będzie na Was czekała.

Pyrcamp

Podczas tegorocznego Pyrkonu otwieramy dla Was zupełnie nową atrakcję – noclegi na Pyrcamp od SCOUT CAMP Poznań! To wyjątkowa przestrzeń campingowa na terenie miasta, gdzie zaplanowaliśmy dla Was noclegi pod namiotami, w przystępnej cenie. To będzie nasza wspólna, pyrkonowa miejscówka, gdzie przy ognisku i w leśnej atmosferze będziecie mogli nie tylko zrelaksować się i odpocząć po dniu pełnym emocji, ale i spędzić wspólnie czas, prowadzić całonocne rozmowy i… cała reszta będzie zależała już tylko od Was!

Na Pyrcamp możecie przyjechać ze swoimi namiotami, albo wypożyczyć je na miejscu. Dostępne dla Was będą duże, wojskowe namioty – dzięki temu pomieścicie całą swoją fantastyczną ekipę. Na terenie zapewnione będzie zaplecze sanitarne oraz miejsce do przygotowania posiłków. Możecie też wykupić śniadania na miejscu. Na miejscu dostępny jest również parking, na którym będziecie mogli zostawić na czas Pyrkonu samochody.

Do zobaczenia na Pyrkonie!

Moment otwarcia oficjalnej sprzedaży biletów, to ten, kiedy my zaczynamy odliczać dni do Pyrkonu. Bo już zdążyliśmy się za Wami stęsknić! Mamy nadzieję, że Wy również nie możecie się doczekać naszego wspólnego Fantastycznego Miejsca Spotkań 💜

➡️ Bilety na Pyrkon 2023 możecie kupić tutaj: https://pyrkon.pl/kup-bilet/

➡️ Noclegi na Pyrcampie kupicie tutaj: https://pyrcamp.pl/

Awatar autora

O autorze

Marta Rybak

Wychowała się na Gwiezdnych Wojnach, Star Treku oraz Władcy Pierścieni. I tak już jej została, ta zaszczepiona miłość do sci-fi, fantastyki i odległych krain. Uwielbia książki z wciągającymi światami, do których człowiek chciałby się przenieść i dalekie podróże. W wolnych chwilach gra w RPGi lub poświęca czas na głaskanie i przytulanie swojej kotki.