Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Kup Bilet

Kup Bilet

Witajcie, strudzeni wędrowcy! To tu znajduje się cel Waszej podróży! Już za chwilę staniecie przed możliwością zdobycia przepustki pozwalającej na wejście do Fantastycznego Miejsca Spotkań o nazwie Pyrkon. Zanim jednak ją otrzymacie, łapcie garść najważniejszych informacji o biletach na Pyrkon 2023!

Pakiet Specjalny

Posiadacze Pakietu Specjalnego będą mieć możliwość zarejestrowania się aż na 4 punkty programu, a sama rejestracja zacznie się dla nich wcześniej niż w przypadku standardowych wejściówek. Także w tym roku zakupienie Pakietu Specjalnego oznacza również osobne wejście na teren Pyrkonu. Nie zabraknie również fantastycznych gadżetów, będących nie lada rarytasem! W skład Pakietu Specjalnego wchodzi bowiem kostka do gry oraz – fanfary! – jedyne w swoim rodzaju Pyrkonowe Monopoly! Unikalność edycji tego kultowego tytułu ma swoje źródło nie tylko w ograniczonej liczbie egzemplarzy, ale także w niepowtarzalnej możliwości wykupienia Waszych ulubionych miejsc na Pyrkonie. Nie zwlekajcie!

Pakiet Specjalny zapewnia:  

  • karnet 3-dniowy na Pyrkon 2023,
  • jedyne w swoim rodzaju Pyrkonowe Monopoly,
  • kostkę,
  • osobne wejście na teren Pyrkonu,
  • aż 4 tokeny,
  • możliwość wcześniejszej rejestracji na punkty programu.

UWAGA! Liczba Pakietów Specjalnych jest ograniczona! Do sprzedaży trafi 1950 sztuk, więc nie zastanawiajcie się i kupcie swój Pakiet już dziś!

A jeżeli zakupiliście już bilet w ramach progu Blind Birds, możecie go bez problemu upgradować do Pakietu specjalnego, dopłacając różnicę w cenie.

Odbiór gadżetów (kostki i gry) będzie możliwy tylko podczas trwania Festiwalu. Nie istnieje możliwość wysyłki.

PAKIET SPECJALNY

Uwaga! Liczba pakietów jest ograniczona do 1950 sztuk! Pakiet dostępny jest w sprzedaży aż do wyczerpania zapasu.

399 zł

UPGRADE BLIND BIRDS DO PAKIETU SPECJALNEGO

Uwaga! Liczba pakietów jest ograniczona do 1950 sztuk! Pakiet dostępny jest w sprzedaży aż do wyczerpania zapasu.

169 zł

Pyrkon Monopoly
Pyrkon Monopoly

Bilet 3-dniowy (Karnet)

Cena biletów i liczba tokenów do rejestracji na prelekcje (Czym są tokeny? Sprawdź w FAQ!) są zależne od momentu, w którym został zakupiony bilet. Do biletów trzydniowych dodawane są też kostki, aż do momentu wyczerpania zapasów.

Ze względów logistycznych byliśmy zmuszeni wprowadzić w tym roku limit biletów z tokenami. Do 30 stycznia 2023 możecie zakupić 10 tysięcy biletów normalnych z 2 tokenami i 3 tysiące biletów dziecięcych z 1 tokenem.

Jeżeli bilety z tokenami nie wyprzedadzą się do końca stycznia, tokeny powrócą w kolejnym progu cenowym. Jeżeli ich liczba się wyczerpie, nie będzie już możliwości zakupu biletu z nimi.

BILET 3-DNIOWY NORMALNY
I próg cenowy – OD 27.10.22 DO 30.01.2023

Bilet 3-dniowy w cenie 230 zł + 2 tokeny
Uwaga! Liczba biletów z 2 tokenami jest ograniczona do 10000 sztuk!

230 zł

BILET 3-DNIOWY DZIECIĘCY (dla dzieci od 6 do 12 roku życia)
I próg cenowy – OD 27.10.22 DO 30.01.2023

Bilet 3-dniowy w cenie 115 zł + 1 tokeny
Uwaga! Liczba biletów dziecięcych z tokenem jest ograniczona do 3000 sztuk!

115 zł

Blind birds – 20.06.2022 – 03.07.2022

Bilet 3-dniowy w cenie 199 zł + 3 tokeny

WYPRZEDANE

Festiwalowa koszulka

Jeśli kiedykolwiek zazdrościliście Frodowi jego epickiej, mithrilowej kolczugi, to teraz możecie być pewni, że to sławny hobbit zzielenieje z zazdrości! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy jedyną w swoim rodzaju koszulkę! Ten unikalny gadżet wykonany został z najwyższej klasy materiałów (100% bawełna, gramatura 200g), dzięki czemu nie tylko jest lekki jak piórko, ale również niezwykle wytrzymały! Mało tego, ozdobiony został fantastyczną, pyrkonową grafiką, która z pewnością podniesie Wasze statystyki i sprawi, że poczujecie się epicko!

Tylko w przedsprzedaży koszulka jest 10 zł tańsza, niż na samym Festiwalu!

Festiwalowa koszulka
Tylko w przedsprzedaży – 10 zł taniej!

79 zł

 Uwaga! Pyrkonowa koszulka dostępna jest w przedsprzedaży jedynie do końca 20.04.2023, a jej odbiór będzie możliwy tylko podczas trwania Festiwalu. Nie ma możliwości wysyłki koszulki.

Nocleg

Jeśli chcecie w czasie Pyrkonu zanocować w wyjątkowej pyrkonowej wiosce, zapraszamy Was na Pyrcamp!
Szczegółowe informacje znajdziecie na ich stronie.

PYRCAMP

Pod osłoną nocy, gdy zwykli mieszkańcy idą spać, na Pyrcamp wszystkie fantastyczne istoty znajdą schronienie, ciepłe jadło, a w szczególności miejsce odpoczynku i integracji. Zbierz drużynę, zarezerwuj swoje miejsce i zostań oficjalnym Pyrkampowiczem!

Zostaw nam maila i niech nic ważnego Cię nie ominie! 🙂