Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Czas na gwóźdź programu! Rusza formularz programowy!

Pan Pyrkon już się zbliiiiiiżaaaaa – można by zanucić. Pyrkon już za cztery miesiące ze sporym hakiem, a skoro jego termin tupta ku nam tak nieuchronnie, to należy i Wam, moi drodzy, umożliwić jego współtworzenie. Z dniem dzisiejszym, jak to mówią wszyscy językoznawcy,  rusza więc formularz zgłaszania punktów programu!

Jeśli chcielibyście poopowiadać o przeniesieniu wielkich bitew armii napoleońskiej do literatury fantastycznej, o obecności elementów kultury etiopskiej w anime albo po prostu o tym, co mają śmieszne koty do astrofizyki – czekamy na Wasze zgłoszenia!

Zostańcie prelegentami Pyrkonu i podzielcie się swoją wiedzą i pasją z uważnym (i często gadatliwym) pyrkonowiczowym audytorium.

Szczegółowe informacje znajdziecie w specjalnie przygotowanym FAQ oraz w zakładce „Zgłoś punkt programowy”.

 

To jak, kto jest chętny, żeby zostać gwoździem programu? (Proszę nie mylić z gwoździem do trumny.)

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love