Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Strona główna » Zgłoś swój punkt programu na Pyrkon 2024!

Zgłoś swój punkt programu na Pyrkon 2024!

FORMULARZ ZGŁASZANIA PUNKTU PROGRAMOWEGO NA FESTIWAL FANTASTYKI PYRKON 2024

Poniżej znajdziesz formularz, za pomocą którego możesz składać propozycje Twoich punktów programu. Propozycje prelekcyjne, turniejowe, jak i wszystkie inne zbieramy do 5 kwietnia 2024.

Przeczytaj też kilka uwag i porad, zanim wypełnisz zgłoszenie:

 1. Ze zgłoszeniami zapoznamy się po zamknięciu formularza, dlatego prosimy o cierpliwość. Dostaniesz odpowiednią informację, jeśli Twój program zostanie przyjęty. Kolejność zgłoszeń nie ma wpływu na decyzję o ewentualnym przyjęciu bądź odrzuceniu punktu programu.
 2. Pamiętaj, w salach obowiązuje zakaz używania otwartego ognia, dymownic, jak i wszystkich sprzętów, które na stałe mogą uszkodzić wynajmowane przez nas powierzchnie; obowiązuje też zakaz spożywania i wnoszenia alkoholu a także palenia papierosów oraz papierosów elektronicznych.
 3. Opis punktu programu jest Twoją wizytówką i odpowiada za wrażenie, jakie na nas zrobisz. Postaraj się wypełnić formularz rzeczowo i gramatycznie. Sprawdź, czy nie zawiera literówek i czy wszyscy twórcy są przypisani poprawnie. Po publikacji programu niektóre zmiany mogą okazać się niemożliwe do naniesienia przed Festiwalem.
 4. W tym miejscu możesz również zgłosić się jako prowadzący panelu dyskusyjnego lub spotkania autorskiego.
 5. Regulamin zgłaszania punktów programu znajdziesz tutaj.
 6. Pamiętaj, że zgłaszając punkt programu, akceptujesz regulamin Festiwalu.
 7. Jeśli nie jesteś pewien, do jakiego bloku/strefy powinieneś zgłosić swój punkt, tu możesz się zapoznać z ich opisami.
 8. Jeśli masz pytania dotyczące tego formularza, pisz na program(at)pyrkon.pl.
 9. Jeśli chcesz wycofać zgłoszony punkt programu, pisz na program(at)pyrkon.pl. Pamiętaj, że będzie to czynność nieodwracalna.
 10. Nie ma możliwości zgłoszenia programu do Strefy Naukowej ze względu na wypełnienie całości Strefy poprzez program zamawiany.
 11. Z uwagi na brak odpowiedniego miejsca nie mamy możliwości zorganizowania gier typu LARP. Zachęcamy jednak do zgłaszania prelekcji związanych z tą tematyką do Strefy Fabularnej. Organizacje związane z LARPami i BLARPami są mile widziane wśród wioskowiczów i wśród fantastycznych inicjatyw – tu znajdziecie formularz Wiosek Fantastycznych, a tutaj Inicjatyw Fanowskich.

ZGŁOSZENIA PUNKTÓW PROGRAMU DO EDYCJI 2024 SĄ JUŻ ZAKOŃCZONE.