Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Giganci cyberpunka mówią…o Cyberpunku, czyli rozmowa Mike Pondsmitha i Michała Wojtasa.

Czy może być ktoś bardziej odpowiedni do wypowiadania się na temat cyberpunku niż Mike Pondsmith? Być może. Jednak ciężko byłoby znaleźć lepszego reprezentanta od legendarnego twórcy systemu “Cyberpunk” i współtwórcy zbliżającego się “Cyberpunka 2077”. A jeśli rozmawiać z nim będzie Michał Wojtas – znawca gatunku, popularyzator i autor książki Cyberpunk 1982-2020… czy trzeba coś dodawać? Nie! Trzeba po prostu oglądać!

Michał i Mike, będą rozmawiać przede wszystkim o coraz bardziej zbliżającej się premierze “Cyberpunk 2077”. Jeśli więc ciekawi Was jak wygląda współpraca Mike’a z CD Project Red , co najbardziej podobało mu się w pracy nad projektem gry, czego nie znosił i czy jego pomysły zawsze spotykały się z uznaniem, ten wywiad na pewno zaspokoi Waszą ciekawość! Może nawet dowiecie się o jednym, czy dwóch sekretach, jeszcze przed premierą gry?

Spotkanie z Mikiem i Michałem zobaczycie TUTAJ już dzisiaj, 18.10, o 19:00!

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love